Bu projeye nasil bakarsiniz?

Başlatan bunalmis, 09 Ekim 2011, 15:35:56

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: silvercopper - 12 Ekim 2011, 18:13:24
Evet arkadaşlar EMPA'dan yanıt geldi.

"

Fiyatımız 17$+kdv'dir. Teslimat 5-6 hafta civarıdır.

Ödeme siparişle birlikte peşin olarak yapılmalıdır.

Siparişinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

"
Şimdi bir alım listesi çıkaralım derim. Mevcut durumda alınacak kit sayısı 50yi aşmış görünüyor. Fiyatı biraz daha

aşağı çekebileceğimiz kanısındayım.

Bunalmis hocam ne diyorsunuz? Nasıl yapalım? Sepiroth senin bu durumda yapabileceğin bir şey var mı? İndirim

ya da benzeri bir şey?

hocam bu fiyat hangi kart icin gecerli ?
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

z

Kitle verdiğim diğer siparişlerim geldi. Kit back order statüsünde beklemede. Geldiğinde yollayacaklar.

Kit elime gelsin kısaca da olsa bir inceleyeyim öyle siparişi verelim diyordum. Dün Keil 4.22 indirdim. ST işlemci listesinde hem işlemcimiz  hem de STM32F4 kitimiz de mevcut. Bu durumda incelenecek bir şey yok. Örnek yanıp sönen led uygulamasına ait proje dosyaları hem klasik usülde hem de RTOS uzerine verilmiş.

5..6 Hafta 1.5 ay demek. 1.5 aylık zamanda C ile ilgili temel seviye dersleri bitirmiş olur, Keil de çalışmaya başlar, program derleme, simalasyon yapma, gibi konularda deneyim kazanırız. Bu zaman da boşu boşuna geçmemiş olur.

Kart geldiğinde alt yapımız oluşmuş olur.

Dolayısı ile daha fazla didiklemenin gereği yok. Siparişleri verin derim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

gambit1244

Tam olarak nereden sipariş verecegimizi arkadaşlar link atabilirmi acaba
empanın sitesinden kiti yanlış yazanlar yanlış yerden alanlar olur vs vs problemler yaşamayalım
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

tacettin

empa da ürün kodu olarak ne yazacağız? yazabilir misiniz lütfen?

-Hasan-

Şimdi EMPA ' dan mı alacağız? FARNELL ' den mi?

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Sepiroth

Alıntı yapılan: silvercopper - 12 Ekim 2011, 18:13:24
Evet arkadaşlar EMPA'dan yanıt geldi.

"

Fiyatımız 17$+kdv'dir. Teslimat 5-6 hafta civarıdır.

Ödeme siparişle birlikte peşin olarak yapılmalıdır.

Siparişinizi bekler, iyi çalışmalar dilerim.

"
Şimdi bir alım listesi çıkaralım derim. Mevcut durumda alınacak kit sayısı 50yi aşmış görünüyor. Fiyatı biraz daha

aşağı çekebileceğimiz kanısındayım.

Bunalmis hocam ne diyorsunuz? Nasıl yapalım? Sepiroth senin bu durumda yapabileceğin bir şey var mı? İndirim

ya da benzeri bir şey?

Bugun attigim maile daha bir cevap gelmedi, yarin direk telden arayip sıkıstırcam biraz.. bakalim nolacak. Olmadi Yildirimdaki arkadasi da arayip ona da sorduracagim artik.

@bunalmis hocam, derslerin islenmesi nasil olacak? Webinar gibi mi, yoksa dokuman vs. mi hazirlayacaksiniz?:)
Either you feel it, or not...

MC_Skywalker

silvercopper'ın vermiş olduğu bilgi ışığında ve bunalmış ustanın kit için kararı kesinletirdiği için;

MC_Skywalker 1 adet STM32F4DISCOVERY kit

diyerek listeyi başlatıyorum. diğer alacak arkadaşlarda listeye adlarını eklerler ise bir liste hazırlamış oluruz. eğer toplu alım olmayacak ise kendim temin yoluna gideceğim.

tacettin

tacettin 1 adet STM32F4DISCOVERY kit

mcn

mcn 1 adet STM32F4DISCOVERY kit
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

-Hasan-

Hasan Oğuz --> 1 adet STM32F4DISCOVERY Kit

M_B

M_B --> 1 adet STM32F4DISCOVERY Kit

İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

JKramer

Aşağıdaki gibi, ekleyerek devam edin:

Alıntı Yap
STM32F4DISCOVERY kit

MC_Skywalker 1 adet
tacettin 1 adet
mcn 1 adet
Hasan Oğuz 1 adet
M_B 1 adet

sayment

STM32F4DISCOVERY kit

MC_Skywalker 1 adet
tacettin 1 adet
mcn 1 adet
Hasan Oğuz 1 adet
sayment 1 adet

sayment

Yazdık ama bireysel olarak almayacak mıyız? Toplu alım nasıl olacak? Kim gerçekleştirecek bu alımı? Kim uğraşacak tek tek herkese kargo göndermeyle ?