CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

computerboy

Hesap no göremedim hocam. parayı havale ederken açıklamamı yazacağız ? aşağı yukarı 150 kişi para yatıracak herhalde karışıklık olmazmı :)

zakbay

hesap numaralarını verdikten sonra

dekontları gönderebileceğimiz bir email verirseniz bankadan doğrudan o mail adresine gönderelim
Tek dostum çalışmak...

Erol YILMAZ

Arkadaşlar hesap bilgileri ve Havale/eft dekontu bilgileri gün içinde SilverCopper tarafından gelecek.

Saruman

Hesap numarası ve ödeme bilgileri sayfanın ilk mesajına eklenmiştir.

Kit adetleriyle ilgili bugün 20.00 dan sonra son bir güncelleme daha yapacağım.Kimse kitsiz kalmayacak telaşlanmayın arkadaşlar.

Bilginize.

MC_Skywalker

computerboy

2 adet için 30 tl iban ile gönderdim hocam dekontunu mailine attım. Hayırlı günler dilerim.

evreno

IBAN ile gönderilmiştir
ilgili mail atıldı

iyi çalışmalar...

Erol YILMAZ

Arkadaşlar havale / eft yi yaptıktan sonra e-mail'e dekontu göndermeniz kafidir.
Burada ayrıca bildirim yapmanıza gerek yok.
Çünkü ödeme konusunda burayı kontrol etmeyeceğiz.

NecroCapo

Mailin size ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için; dekont gönderenleri de ilk sayfada listeleyecek misiniz peki  ( ya da maile kısa bir cevap vererek) ?
İnternet üzerinden EFT için banka 2.5TL aldı, önceki mesajlarda soranlar olmuştu.

erhanmete

kitlerden kendi bağlantılarımla dört adet bende sipariş ettim.
umarım kiti bizimle almadın sen oynamıyorsun falan olmaz :)

t2

Bu kiti çok sayıda alıp, direk ürün içerisinde kullansak nasıl olur?Madem çiple aynı fiyata veya daha ucuza geliyor öyle yapmak lazım. Kit listesine yazılmadım ama kafamı kurcalayan mesele, bu güzel kiti hangi projede nasıl kullanabiliriz? 300 tane kiti duyan firma, sonraki partilerde zam yapabilir.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: t2 - 17 Ekim 2011, 13:46:09
Bu kiti çok sayıda alıp, direk ürün içerisinde kullansak nasıl olur?

...OSC, Besleme, Debugger üzerinde ve en az çift yüzlü pcb muhabbetinden kurtulduğumuz için bence mantıklı olur...
PCB Tasarım süresi çok kısalır...

tacettin

ziraat bankasından eft yapmak istiyorum. ama alıcının telefon numarasını istiyor. bu konuda ne yapabiliriz?

Okan AKÇA