CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

MC_Skywalker

ST nin sitesinde bu kiti kullanarak ürün üretemeyeceğizin son kullanıcı lisans anlaşmasında yazmakta. okumakta fayda var.

http://www.st.com/internet/com/LEGAL_RESOURCES/LEGAL_AGREEMENT/LICENSE_AGREEMENT/EvaluationProductLicenseAgreement.pdf

Alıntı Yap
EVALUATION PRODUCT STATUS. The Evaluation Product allows You only to evaluate and test the ST products. You are not authorized to use the Evaluation Product in any production system, and may not be offered for sale or lease, or sold, leased or otherwise distributed. If the Evaluation Product is incorporated in a demonstration system, the demonstration system may be used by You solely for your evaluation and testing purposes. Such demonstration system may not be offered for sale or lease or sold, leased or otherwise distributed and must be accompanied by a conspicuous notice as follows: "This device is not, and may not be, offered for sale or lease, or sold or leased or otherwise distributed".

Ahmed Han

Alıntı yapılan: cicjoe - 17 Ekim 2011, 00:35:00
havaleler yollandiktan sonra, dekontu taratip resim olarak mi eposta'ya koymaliyiz, yoksa dekont numarasi yeterli mi?

Alıntı yapılan: NecroCapo - 17 Ekim 2011, 13:34:01
Mailin size ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için; dekont gönderenleri de ilk sayfada listeleyecek misiniz peki  ( ya da maile kısa bir cevap vererek) ?

@silvercopper: Hocam, bu arkadaşların sorularına cevap verirseniz tam olarak ne yapmamız gerektiği netlik kazanır.

muhittin_kaplan

Havaleyi Yaptım. Akbank Dekontu Hangi MAil adreslerine Göndermemi istersin dedi. verilen adrese yolladım.
Teşekkür eder Yarışmaı arkadaşlara başarıar dilerim ;)

mozkan87

sayment

Alışkanlıktan * ile belirtilen yerleri doldurulması zorunlu zannediyorum. Bundan ötürü hiç bakmamışım oraya. Teşekkür ederim.

emrah

TÜRKİYE İŞ BANKASI
Sakarya Merkez Şubesi
Erol YILMAZ
2000-1949145
IBAN :  TR340006400000120001949145 

arkadaslar internet üzerinden ödeme yaptım  fakat    2000-1949145   kodu kullanmadım. yani kullanacagım biryer çıkmadı sayfada.  vergi/tc yazan yeri bos bıraktım. IBAN kodu yetiyormu ?

ErsinErce

IBAN ile göndermeniz yeterli

Ayrıca maille bilgilerinizi gönderirken Telefon numaranızı da gönderin, kargo sırasında telefon bilginize de ihtiyaç duyulacak

FEHMİ_ASM

Verilen bu IBAN numarası ile farklı bir bankadan ödeme yapabilir miyim?
Hz.Hamza'nın Belinde İki Kılıç Duruyor ! Attığı Her Adım Bir Kalbi Durduruyor ! Ey Hamza ! Gördüğün Hiçbir Şeyden Korkmazsın , Bu Doğru Ama Heybetini Gizli Tut , Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor !  İşte Hz.Ömer ve Hz.Ali , Biri Hattaboğlu , Biri Haydâr-ı Kerrar ! Ve Kolkola Ölümün Ağzına Giriyorlar !  Azrai

Erol YILMAZ

Para Transferini aynı bankadan yaparsanız adı HAVALE,
Başka bankadan yaparsanız adı EFT oluyor.

Ahmed Han

Lütfen birisi açıklayabilir mi, dekontu email ile yollamak nasıl oluyor?

tacettin

Havalemi yapıp maile bilgilerimi gönderdim. mailin size ulaştığını anlayabilmek için ilk sayfada havale yapanlar diye bir liste oluşturulabilir mi? böylece havale yapanlar da geri dönüş almış olur.

yamak

Arkadaslar internet bankaciligi uzerinden gonderince dekont tarzi birsey cikariyolar mi? Yani paraya yatirdigimiza dair mail adresine gonderebilecegimiz bi belge cikiyo mu?

yildizelektronik

Alıntı yapılan: yamak - 17 Ekim 2011, 17:47:56
Arkadaslar internet bankaciligi uzerinden gonderince dekont tarzi birsey cikariyolar mi? Yani paraya yatirdigimiza dair mail adresine gonderebilecegimiz bi belge cikiyo mu?

Elbette dekont olarak kaydedebiliyorsunuz.Bazı bankalarda dijital imzalı e-dekont olayı da var direk mail adresinize gönderiyorlar.

GreeN

Ekrana dekont çıkıyor yada ilgili alandan dekontları görüntüleyebilirsiniz , mail adresine dekont isteyebilirsiniz ... bir çok seçenek var.
Bankadan bankaya değişiyor ama işlemi görüntülediğiniz satırın sonunda dekont seçenekleri yer alır.
Terörü Lanetliyoruz.