CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: teknikelektronikci - 18 Ekim 2011, 10:46:03
erol hocam bu arada kitler yaklasik ne zaman elimizde olur ona göre tatil zamanimi ayarlayacam

Tahminim ödemeyi yaptıktan 2 hafta sonra elimizde olacak kitler,
Direkt ST den gelecek Arrow'a, oradan da bize gelecek.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: Allegro - 18 Ekim 2011, 10:54:55
Tahminim ödemeyi yaptıktan 2 hafta sonra elimizde olacak kitler,
Direkt ST den gelecek Arrow'a, oradan da bize gelecek.

yani hocam aksilik cikmazsa 8 kasim da elimde olurmu acaba ? eger ödemeyi 24-25 ekimde yaparsak :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: teknikelektronikci - 18 Ekim 2011, 10:59:56
yani hocam aksilik cikmazsa 8 kasim da elimde olurmu acaba ? eger ödemeyi 24-25 ekimde yaparsak :)

Ödeme Başlangıç Tarihi: 17.10.2011 Pazartesi
Ödeme Bitiş Tarihi: 23.10.2011 Pazar

Belirtilen bu tarihler dışına taşmamız sanırım 100 den fazla kişinin hakkına saygısızlık olacak.
Ödeme ayın 23 de bitiyor. Bu tarih dışında ödeme yapmayınız.

Mucit23

Hocam Banka içerisinde Gişelerden para yatırınca havale ücreti çok istiyorlar.ATM ile yatırınca fazlaücret alınmıyor ama ATM de gişelerdeki gibi dekont vermiyor. Sadece Bilgi fişi veriyor. Geri bildirim için Bu fişin fotoğrafını çekip göndersem olurmu?

Erol YILMAZ

Mucit23

Ersin

Bu son ödeme tarihi pek olmamış gibi , havale de sorun yok ama cumartesi akşamı eft yapan kişi parayı gonderse pazartesi hesaba geçer.Son gün ya cuma yada pazartesi olmalı bence mesela akşam 17:00 de paranın geçmiş olacak şekilde.Yani son yatırma saati 15:30 gibi bişey olabilir.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: Ersin - 18 Ekim 2011, 11:21:17
Bu son ödeme tarihi pek olmamış gibi , havale de sorun yok ama cumartesi akşamı eft yapan kişi parayı gonderse pazartesi hesaba geçer.Son gün ya cuma yada pazartesi olmalı bence mesela akşam 17:00 de paranın geçmiş olacak şekilde.Yani son yatırma saati 15:30 gibi bişey olabilir.

O zaman EFT yapacaklar cuma günü bitirebilir işlemlerini...

Saruman

Bakın arkadaşlar bilgilerinizde ÜYELİK ADInı yazmayı unutuyorsunuz,picproje üyelik ismi belirtilmemiş bir çok dekont maili alıyorum tek tek sormak zorunda kalmayalım.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: Allegro - 18 Ekim 2011, 11:03:47
Ödeme Başlangıç Tarihi: 17.10.2011 Pazartesi
Ödeme Bitiş Tarihi: 23.10.2011 Pazar

Belirtilen bu tarihler dışına taşmamız sanırım 100 den fazla kişinin hakkına saygısızlık olacak.
Ödeme ayın 23 de bitiyor. Bu tarih dışında ödeme yapmayınız.

beni yanlis anladiniz
ben ödemeyi yaptim bile dün ben kargolama tarihinden bahsediyorum !
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

papsukkal

Alıntı yapılan: teknikelektronikci - 18 Ekim 2011, 12:01:32
beni yanlis anladiniz
ben ödemeyi yaptim bile dün ben kargolama tarihinden bahsediyorum !

siparişler toplanıp, paralar toplanıp firmaya ödeme yapıldıktan sonra tahmini 2 hafta

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: papsukkal - 18 Ekim 2011, 13:05:21
siparişler toplanıp, paralar toplanıp firmaya ödeme yapıldıktan sonra tahmini 2 hafta
tamam aynisini bende söyledim zaten hocam ama tahminen 24ünde sanirim siparisler verilir

sayment

Vakıfbank aracılığıyla internetten ödemeyi yaptım ancak dekont falan vermedi , ne yapacağım ??
Ayrıca internetten yollamama rağmen genede 2.71TL işlem ücreti aldı.

mozkan87

internet şubesinin bir yerlerinde Dekont diye bir menü vardır oradan alabilirisiniz. Menüleri kurcalayın biraz. Dekont mutlaka vardır.
Alıntı yapılan: sayment - 18 Ekim 2011, 15:41:31
Vakıfbank aracılığıyla internetten ödemeyi yaptım ancak dekont falan vermedi , ne yapacağım ??
Ayrıca internetten yollamama rağmen genede 2.71TL işlem ücreti aldı.