CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

sayment

H@S@N

ustalarım teşekkür ederim bir iki kişi eksik yatırdığım ücretin önemli olmadığını kiti alabileceğimi söyledi :)  böyle bi çalışma yaptığınız için ve bizlerinde bunun içinde bulundurduğunuz için Allah hepinizden razı olsun :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

cenkara

Merhaba

bu organizasyonu gözden kaçırmışım, acaba bende 1 tane kit alabilirmiyim? mümkünmüdür?

eistain_54

ben yatırdım ama tarayıcım çalışmıyor.resmini çeksem ne kadar net olur bilmyorum.Gerekirse adrese kargolayım?
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

Erhan YILMAZ

Hocam son durum nedir şimdi? Konu başlığında başvuru süresi dolmuştur yazıyor. Konu başında ödeme bitiş tarihi 23üne kadar yazıyor. Almak için geç mi kaldık? Hala alma imkanımız var ise 2 adet almak istiyorum.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 18 Ekim 2011, 21:29:53
Hocam son durum nedir şimdi? Konu başlığında başvuru süresi dolmuştur yazıyor. Konu başında ödeme bitiş tarihi 23üne kadar yazıyor. Almak için geç mi kaldık? Hala alma imkanımız var ise 2 adet almak istiyorum.

Şu anda ödemeler alınıyor.

Erhan YILMAZ

Ahmed Han

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 18 Ekim 2011, 21:32:53
Yani sipariş veremiyor muyuz?
Malesef ki, sipariş süresi dolmuş. Şu anda sipariş verenlerin ödemeleri alınıyor. "Son tarih ayın 23'ü" dedikleri, bu ödemelerin son tarihi, siparişlerin son tarihi değil.

Erol YILMAZ

Erhan YILMAZ

Saruman

@tamirci_erhan, kusura bakmayın sizi ilk listeye eklemiştim fakat sonra iletişim kopukluğu olduğu için yeni listelerden çıkarmak zorunda kaldım,benim hatam özür dilerim,ilk güncellemede düzelteceğim.

Ayrıca dekontlar ve ödemeler ile ilgili listeyi yarın bu başlık altında yayınlayacağım.

Bilginize.

DuMaN

bende işyerinin gazabına uğradım bende almak istiyorum eğer yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler

muhendisbey

Süre dolmuş olsa da bende almak istiyorum. Teşekkürler.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

digi_micro

Ben özel mesaj atmıştım ancak gözden kaçtı galiba