CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

dombilik

@silvercopper hocam;

Adetleri arttırabiliyormuyuz?
Eğer oluyorsa benim adedi 2 yapalım.
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

GreeN

Alıntı yapılan: JKramer - 14 Ekim 2011, 17:34:07
Bir de ilgili bankanın atm'sinden kartsız işlem (o bankada hesabınız yok yani) de yapabiliyorsunuz. Garanti galiba 5 TL alıyor.

@tayyar

silvercopper'a özel mesaj göndermeniz gerekiyor.

Kartsız işlemde 5 TL alıyor Garanti. Doğrudur.
Terörü Lanetliyoruz.

Saruman

Alıntı yapılan: teknikelektronikci - 14 Ekim 2011, 17:22:29
hocam siparisler ne zaman verilecek ve ürünler ne zaman gelecek ona göre siparis vermek istyiorumda yoksa farnellden siparis verecem yurtdisindayim ama 6.5 dolar cok uygun 2 aya gelecekse ailem kiti gelirken getirirler

Önümüzdeki hafta cuma günü siparişler ARROW'a geçilecek.Siparişten sonra İnşaallah 1.5 - 2 hafta içinde elimizde olacak,sonra dağıtıma başlayacağız.

seco06

Hocam listeyi birde burada yayınlarsanız, gözden kaçmış veya unutulmuş kişiler varsa bu haktan mahrum olmaz. Bu tip bir uygulama ve özverili bir davranış için sizleri tebrik ve de teşekkür ediyorum. silvercopper kardeşim size sipariş için mesaj yolladım. Umarım unutulmayız. 2 adet siparşim var :)

Saruman

Merhaba, listeleri fotoğraf halinde yükleyebileceğim tinyurl tarzı bir web sitesi önerebilir misiniz ? Tinypic çalışmıyor da.

mcn

www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

tacettin

hocam ismim hem bir adet hem de 4 adet sütununda çıkmış....  :-[  1 adet sütunundan ismimi silebilir misiniz?

The Gariban

Ben siparişimin iptal edilmesini istemiştim
Listeden silinmemmiş

satilla

hocam bende istiyorum
adet bilgisini size özel mesaj olarak atacağım, bir kaç arkadaşımada haber verip :)

Saruman

Gözümden kaçmış ya da bir kaç sütunda yazılmış olabilirsiniz dert etmeyin düzeltilir.Lütfen özel mesajla bildirin,kontrolü daha kolay oluyor,bu hususta pazar gününe kadar özel mesaj bildirimi yapmayanlar için sorumluluk kabul edemem.

emrahmrcn

Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK

teknikelektronikci

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

H@S@N

merhaba hocam bende 1 adet CORTEX M-4 Discovery Kiti sipariş etmek istiyorum özel mesaj yolladım ama buraya yazmakdada fayda var :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

gokhan1500

jozzef