CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

çonçon

Selamlar ,

Beni de 1 adet kit için listenize alırsanız sevinirim.

dombilik

Kart siparişi verecek arkadaşlar silvercopper arkadaşımıza mesaj atsın.
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

coco

Böyle bir uygulama orjinal pickit2 ve pickit3 içinde olsa hiç fena olmaz 

Saruman

Sipariş başvuruları sonlandırılmıştır

Liste 16.10.2011 Pazar Saat : 17.00 itibariyle 5.kez güncellenmiştir.

Özel mesaj ile gelmeyen başvurular araya kaynamış olabilir,bu konuda sorumluluk kabul etmiyorum.

Ödemeyle ilgili hesap numarası vs. bilgilendirmesi yakında yapılacaktır.

Bilginize.

Veli B.

Sanırım 300 ü geçtik. Umarım, özellikle Bunalmış Üstadın ve diğer arkadaşların  harcadığı emeğin karşılığı ülkemize döner. Bu MCU ile yapılamayacak şey yok gibi. Üzerinde genel ve özel anlamda lazım olan her şey var. Eksik olan böyle bir kurs süreci idi, o da olduktan sonra çoğu kimsenin ürüne dönüştürmesi ve Ülkemiz adına katma değeri yüksek ürün üretmesi gerekir.

coco

Ahmed Han

Son 2 saat kala arkadaşım bu organizasyondan beni haberdar etmeseydi kaçıracaktım. Bu tür etkinlikleri from adminleri toplu mail göndererek bize bildirseler iyi olur bence.

mozkan87

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 16 Ekim 2011, 19:01:26
Son 2 saat kala arkadaşım bu organizasyondan beni haberdar etmeseydi kaçıracaktım. Bu tür etkinlikleri from adminleri toplu mail göndererek bize bildirseler iyi olur bence.

O zamanda emin ol gelen maillarin hiçbirini okumayız. Spam olarak işaretler doğrudan sileriz.

fryrmnd

Alıntı yapılan: katana - 16 Ekim 2011, 17:41:44
Sanırım 300 ü geçtik. Umarım, özellikle Bunalmış Üstadın ve diğer arkadaşların  harcadığı emeğin karşılığı ülkemize döner. Bu MCU ile yapılamayacak şey yok gibi. Üzerinde genel ve özel anlamda lazım olan her şey var. Eksik olan böyle bir kurs süreci idi, o da olduktan sonra çoğu kimsenin ürüne dönüştürmesi ve Ülkemiz adına katma değeri yüksek ürün üretmesi gerekir.

+1 . En büyük temennim.

Saruman

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 16 Ekim 2011, 19:01:26

Siteyi düzenli ziyaret edenlerin gayet haberleri oldu.

Liste güncellenmiştir,lütfen kontrol edip hataları bildiriniz.

İyi Çalışmalar

satilla

cicjoe

havaleler yollandiktan sonra, dekontu taratip resim olarak mi eposta'ya koymaliyiz, yoksa dekont numarasi yeterli mi?
ileride .net micro framework gelistirme kartlari icin de benzer bir proje olursa guzel olabilir diye dusunuyorum.
emekleriniz icin tesekkurler.

zabun92

elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))