CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

ErsinErce

hesap bilgileri kısmından dekont görünteleme diye bir bölüm olması lazım oradan tüm dekontlarınızı çıkartmanız mümkün

H@S@N

ustalarım bende verilen hesap numarasına 15 tl yatırdım.hesap ücretini bankametikden yatırdım.ve işlem ücreti olarak 3 tl aldı doğal olarak erol abimizin hesabına 12 tl yatırmış oldum :/ öğrenci olduğum ve bu işlerle pek uğraşmadığım için açıkcası böyle bi ücret alıcaklarını bilmiyordum. 12 tl kit için yeterli olurmu .?  eğer 12 tl yeterli geliyorsa kiti almak istiyorum ama yeterli değilse o para helal hoş olsun :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

muratdu

Alıntı yapılan: H@S@N - 17 Ekim 2011, 17:54:57
ustalarım bende verilen hesap numarasına 15 tl yatırdım.hesap ücretini bankametikden yatırdım.ve işlem ücreti olarak 3 tl aldı doğal olarak erol abimizin hesabına 12 tl yatırmış oldum :/ öğrenci olduğum ve bu işlerle pek uğraşmadığım için açıkcası böyle bi ücret alıcaklarını bilmiyordum. 12 tl kit için yeterli olurmu .?  eğer 12 tl yeterli geliyorsa kiti almak istiyorum ama yeterli değilse o para helal hoş olsun :)

Yanılmıyorsam havale ücretinden degilde sizin hesabinizdan 3 TL kesmesi lazim, yani yine 15 TL gitmistir diye biliyorum. Öyle hatirliyorum, yaniliyor da olabilirim.

H@S@N

benim bankada hesabım yok. yatırılan tutat 12 tl alınan vergi+ücret 3 tl yazıyor dekontda. büyük ihtimal 12 tl yatırıldı :)

pisayisi

bankamatikten 15 tl bedelli ilgili hesaba yatırmak isteyenlerin en az 18 tl yatırmaları gerekir ki hesaba ancak 15 tl si gönderilebiliyor. hesabınız kartnız olmadan bir işbankası matiğinden tckimlik nosu ile ancak böyle para gönderirsiniz. şubeden havale edeyim derseniz çok daha yüksek komisyonlar çıkar. dolayısı ile 18 tl bankamatiğe veremeyeceğiniz için mecburen tek adet kit alanlar 20 tl yatırmak zorundalar. bunun 17 tl si hesaba aktarılacak. 2 adet alanlar ise en az 33 tl yatırmalılar. bu da mecburen 35 tl ye karşılık gelir.bozuk para matiğe verilip alınıyormu onu bilmiyorum.kısaca toplam ürüm bedelinize 3 tl eklemek zorundasınız...
Murat

H@S@N

ben buraya yazdımki benim düştüğüm hataya diğer arkadaşlarda düşmesin. artık tüm ücretler toplandıkdan sonra ben kit alabilecekmiyim yada alamıyacakmıyım bunu siz karar verirsiniz.

muratdu

Merhabalar,
Arrow un sitesine baktim.
http://components.arrow.com/part/detail/51549734S9079118N7728
bizim siparis verecegimiz kart bu mu?
Zira 200 adet var gözüküyor. Ayrıca bu chip mi, kart mı bilemedim.

ErsinErce

Alıntı yapılan: muratdu - 17 Ekim 2011, 19:06:03
Merhabalar,
Arrow un sitesine baktim.
http://components.arrow.com/part/detail/51549734S9079118N7728
bizim siparis verecegimiz kart bu mu?
Zira 200 adet var gözüküyor. Ayrıca bu chip mi, kart mı bilemedim.

baktığınız link işlemciye ait, alacağımız kitin adresi bu
http://components.arrow.com/part/detail/51473994S8989068N7728

Ahmed Han

Parayı banka şubesinden yatıranlar email hesabına nasıl dekont gönderecek?

DataDiver

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 17 Ekim 2011, 19:40:46
Parayı banka şubesinden yatıranlar email hesabına nasıl dekont gönderecek?

Yazılar okunacak netlikte bir fotoğrafını çekerek veya dekontu taratarak gönderdiğiniz e-mail'e ataçlayın.

kasif

Alıntı yapılan: silvercopper - 17 Ekim 2011, 12:02:45
Hesap numarası ve ödeme bilgileri sayfanın ilk mesajına eklenmiştir.

Kit adetleriyle ilgili bugün 20.00 dan sonra son bir güncelleme daha yapacağım.Kimse kitsiz kalmayacak telaşlanmayın arkadaşlar.

Bilginize.

Böyle bir kit'i kaçırmak istemezdim, hatta 2 tane almak isterdim ama geç kalmışım, katılma ihtimalim var mıdır?
Özel Mesaj ile gönderdim sanırım(!) , sanırım diyorum çünkü gönderdiğim mesajları göremediğim için gönderip göndermediğime emin olamıyorum.

Saruman

17.10.2011 21:20 itibariyle listeyi 7.kez güncelledim.
Lütfen kontrol ediniz.
Bu arada bir çoğunuzun dekontu elime ulaştı,yarın liste üzerinde belirteceğim.

Bilginize.

yildizelektronik

Alıntı yapılan: H@S@N - 17 Ekim 2011, 18:43:51
ben buraya yazdımki benim düştüğüm hataya diğer arkadaşlarda düşmesin. artık tüm ücretler toplandıkdan sonra ben kit alabilecekmiyim yada alamıyacakmıyım bunu siz karar verirsiniz.

Alamazsan bana mesaj gönder ben gönderirim sana  ;)

Saruman

@H@S@N, özel mesajlarınızı kontrol ediniz.

teknikelektronikci

erol hocam bu arada kitler yaklasik ne zaman elimizde olur ona göre tatil zamanimi ayarlayacam
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!