Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

ErsinErce

Digikeyden ayrıca siparişi geçtim, rahat rahat makara yapabiliriz artık  ;)

yamak

Alıntı YapYanlis anlamamissin. Eger belli bir sayiyi gecerse gecen miktari pahaliya yani 12 kusur dolara aliyorsun

Alıntı YapÖncelikle her kişiye 1 er tane KİT kesinlikle gönderilecek...

Bunun üzerindeki talebi olan arkadaşlarımız için bu rakam 6.5$ ın üzerinde olması bekleniyor.

Neden ?  Çünkü alım yapılacak 12.5$ kitler var işin içinde, Fiyatı yükselten sebep bu.

Arkadaşlar şimdi tek yapmamız gereken şey:
Kitlerden 1 adedinin üstünü iptal etmek isteyenler bana özel mesajdan bildirmesi.
Değişim yapmak istemeyenlerin hiçbirşey yapmalarına gerek yok.

Ben bu bilgileri SilverCopper ile paylaşıp yeniden bi adet yapılanmasına göre ihtiyaç olan para miktarını
ilgili kişilere Özel mesaj ile göndereceğiz.
Ben bunu kastettim.Yanlış mı anladım? Şu şekilde değil mi? 1 tane alacak olanlar alacak atıyorum bunların sayısı 50. Geriye 6.5 $ a 250 kit kalıyo. Geriye kalan kişi sayısı da atıyorum 400 olsun bu halde: "Herbir kitin fiyatı"=(6.5$*250+150*12.5$)/400. Bu şekilde değil mi?

Erol YILMAZ

yamak aynen anladığın gibi,,,

1 taneyi direkt göndericez herkese,,
Diğerleri için 12.5$ lık olanlardan alacağımız için fiyat artacak.
Peki ne kadar artacak ? bu adede bağlı olarak çıkacak...

yamak

Alıntı Yapyamak aynen anladığın gibi,,,

1 taneyi direkt göndericez herkese,,
Diğerleri için 12.5$ lık olanlardan alacağımız için fiyat artacak.
Peki ne kadar artacak ? bu adede bağlı olarak çıkacak...
Tamam hocam teşekkürler.

fatihinanc

Alıntı yapılan: ErsinErce - 24 Kasım 2011, 16:14:02
ilk parti ve ikinci partinin dağıtımları tahmini olarak ne zaman olur acaba?

Alıntı yapılan: Allegro - 24 Kasım 2011, 16:28:17
3 zaman içinde gelecek diye görüyorum....

Alıntı yapılan: Niyazi_SARAL - 23 Kasım 2011, 16:17:53
Arkadaşlara aşağıdaki mesajdan da görüleceği gibi ürünler haftaya Salı gibi elimizde olur. Bu süreci yöneten arkadaşlara söz verdiğimiz şekilde ilk 300 tanesini maliyet fiyatından göndereceğiz. Bizim maliyetimiz USD 6.5 + 2TL (kargo) + KDV'dir. Tahmin ederim sizleri tatmin eder. İsterseniz hepsini sizden birine de teslim edebiliriz. Bizce problem yok. Artık nasıl bölüşürsünüz onu bilemem. ST konusunda makalelerinizi mcu-turkey.com sitesine bekliyoruz.

Alıntı Yap
Selda Hanım merhaba,

Siparişiniz geçen Pazartesi yapılan yükleme ile çıktı,haftaya Pazartesi ya da Salı sizde olmasını planlıyoruz,Cuma günü daha net bir bilgi verebilirim,

Teşekkürler,

Gonca YILDIZ 
Inside Sales Representative
EBV istanbul TURKEY
Phone :          +90 216 52 88 310
Direct Phone:+90 216 52 88 332
Fax      :        +90 216 52 88 311
E-mail :  gonca.yildiz@ebv.com
www.ebv.com
Saygılar,

Arkadaşlar benzer durumlar ortaya çıkmasın diye kitlerin temin süresi için yukarıda yazılan mesajları tekrar alınıtılamak,hatırlatmak istedim.
Temin süresinde herhangi bir gelişme olursa tekrar buradan bilgi verebiliriz fakat çok büyük ihtimalle Salı günü ulaşır...
Kolay Gelsin.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

ErsinErce

Dağıtım konusunda ne tarz bir çözüm uygulanacak belli değil ya da biz bilmiyoruz,
Salı günü çizgiye gelecek(?) sonrasında direk ve ya Allegroya kargolanacak oradan dağıtım yapılacak,
Allegroya kargolanırsa kitlerin ayrılması poşetlenmesi derken zaman alıcak şeyler, Allegro müsait olacak mı gibi durumlar söz konusu.

Sorunun amacı bunların belirtilmesiydi.
Düzgün cevaplansaydı herkesin kafasında belli bir zaman dilimi oluşup ona göre kendini ayarlayacaktı,
Çizgi biraz daha kahrımızı çekip kargolama işini de yapabilirse bazı şeyler daha net olur bence

ayrıca fatih senin açıklama yapmanı gerektirecek bir durum yoktu ;)

Erol YILMAZ

ErsinErce gönül ister ki kitler hemen gelsin,

Ve sanırım en az 148 kişi durumu takip ediyor ve kitlerin gelmesini merakla bekliyor...

Ayrıca senin daha ilk partiyi alamadan 2. partiyi sorman biraz ilginç.

Bu soruyu 1.5 ay önce sorsaydın 3 hafta sonra geliyor diyecektim,
ama seninde takip ettiğin üzere hesapta olmayan işler oldu vs...

Çok net olarak şu tarihte gelecek, şu kadar adedi şöyle olacak diyemiyoruz.
Ve şu anda yeniden bir kit sayısı çıkarmak durumuncayız.

Erol YILMAZ

Mevcut durumda:

Fiyatta değişiklik olabilir,
Bu yüzden adet konusunda güncelleme yapmak isteyen arkadaşlar değişikliklerini lütfen hemen bildirsinler,
Bu değişiklikliklere istinaden 2. parti alımı da yapacağız.

Ne zaman gelir ne zaman gider sorularına cevap olarak T.S.K.  terimi olan MOLEKIZ diyorum...

eistain_54

hocam anladığım kadarıyla işler çok karışık. Ben 2 adet kıt istedim ve öyle kalmasını istiyorum açıkçası.ancak fazladan ödenecek bedel beni ve dolayısıyla cüzdanımı kasar. Çünkü öğrenciyim ve okula hergün ilçeden gidip geliyorum. Şu vize haftasinda takip etmesi bile zor oluyor. Binaeneleyh eğer mümkünse benim kitler 2 olarak kalsın ve benden bu mebla istenmesin. Yok değilse ben kıt sayımı 1 e çekmek istiyorum. Ayrıca silvercopper sana sesleniyorum belirtigim adresi değiştirmek istiyorum kastamonu araç postaneye gönderirsen ben ordan alırım.(gönderecek arkadaş kim bilmiyorum). Bütün bunları burdan yazıyorum çünkü tel ile bağlanıyorum ve nete her zaman bağlamamıyorum hatta şuan dolmuşta yazıyorum... Biraz acıtasyon gibi oldu ama bunlarda benim gerçeklerim :)...
iyi çalışmalar
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: eistain_54 - 25 Kasım 2011, 11:30:21
hocam anladığım kadarıyla işler çok karışık. Ben 2 adet kıt istedim ve öyle kalmasını istiyorum açıkçası.ancak fazladan ödenecek bedel beni ve dolayısıyla cüzdanımı kasar. Çünkü öğrenciyim ve okula hergün ilçeden gidip geliyorum. Şu vize haftasinda takip etmesi bile zor oluyor. Binaeneleyh eğer mümkünse benim kitler 2 olarak kalsın ve benden bu mebla istenmesin. Yok değilse ben kıt sayımı 1 e çekmek istiyorum. Ayrıca silvercopper sana sesleniyorum belirtigim adresi değiştirmek istiyorum kastamonu araç postaneye gönderirsen ben ordan alırım.(gönderecek arkadaş kim bilmiyorum). Bütün bunları burdan yazıyorum çünkü tel ile bağlanıyorum ve nete her zaman bağlamamıyorum hatta şuan dolmuşta yazıyorum... Biraz acıtasyon gibi oldu ama bunlarda benim gerçeklerim :)...
iyi çalışmalar
Çok karışık değil, süre uzadı...

Andromeda

bir fikrim var;
1 adet isteyenler 2 adede çıkarsınlar, yedek olur...
eminim bunu yapabilirler...yapın kardeşim...ortalık karıştı..hemen mesaj atın arkadaşa...
sonra herkese 2 şer tane verilsin( 6.5+2+kdv) 300 tane eritilsin...kullanıcı sayısı yanılmıyorsam 148...150 diyelim..
sonrası allah kerim....
arkadaşım için ,hocam için, amcam için istedim demesin kimse.... ;D
zaten bu kampanya picproje üyeleri için değil mi...
kullanıcı sayısına bakıyorum, gerisi beni ırgalamaz.....  ;D
güldüğüme bakmayın ciddiyim..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

sen de haklısın gerbay...ne diyeyim...
ama zaten 1 adetten sonra fiyat artıyor bildiğin gibi..
en adilane çözüm bu gibi geliyor, yani kullanıcı adlarına göre davranmak...
yani kendisi için birden fazla isteyen fazla fiyat vermek durumunda kalacak..
neyse, ben sadece katkı sunmak istedim...
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

konuyu kirletmek gibi bir amacım yoktu....

Andromeda

ben biraz da espri olsun diye yazmıştım ilgili cümleleri...
yoksa "ne halleri varsa görsün" manasında değil...

Drexel

Ben 1 adet istemiştim, yine sadece 1 adet istiyorum... Üzerine para vermemiz gerkiyor mu bu durumda?