ahanda buyrun size micro code studio plus

Başlatan geugmaster, 06 Temmuz 2004, 14:42:48

geugmaster

http://groups.yahoo.com/group/PicProjeUP3/files/
mcsp_2052.rar olur kendileri..
sorunsuz çalışıyor..
herkese kolay gelsin... 8)

DumrulBey

Merhaba,

Arkadaşım emek harcamışsın iyi de, Proton 2.1.3 varken nedir bu? Yani 3 sene önceki programın özelliği nedir ki? Bilmediğimiz bir şey varsa söyleyin lütfen.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

geugmaster

valla haklısın millet benden pic basic plus derleyicisi istemişti (bkz pic basic plus derleme derleme sorunu _>pic basic pro bölümü) ben tuttum bunu yükledim... :oops:
neyse şimdi pic basic plus ı yükliim de sorun ortadan kalksın...
hem olsun.geçenlerde mcs nin plus ı varmıydı nerdeydi falan deiye bişeylerfgldfjglkfjlkfgdlkjgldf.... ;)

DumrulBey

Merhaba,

Sağlık olsun, bu sayede MCS'nin geçmişte hangi PIC'leri desteklediğini görmüş olduk. Ayrıca eski IDE neyse şimdi de o, yani pek fark göremedim. Tek farkı sanki ayarlanmış 'bootloader' konfigurasyonu fazlası değil! Gerçi yenilerini ayarlara girip ekliyorsun ya. Neyse fazla mal göz çıkarmazmış...:)

Bu arada yeni versiyon (2.1.0.6) için tıklayın ve gelen sayfadaki iki sunucudan birini tercih edin. Ara sıra siteye tekrar uğrarsanız, ücretsiz olan bu yazılımın yeni 'bootloader' ve PIC'leri desteklediğini göreceksiniz. Eskisini boşverin...

Dip Not: Galiba PBP'nin çalışan son versiyonlarından birini geçenlerde arkadaşlar bir yerlere yüklemişlerdi. İstersen bunun için de boşa uğraşma. Hatta mümkünse CodeDesigner ve MCS yerine Proton Plus'ı kullan.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

oyhan

Proton 2.1.3 u nereden bulacağız.
BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR:

DumrulBey

Merhaba,

Hatırladığım kadarıyla ElektroTürk Forumu'nda vardı. Sonsivri Forumu kapanmadan önce digitech sitesine yüklemişti. Şimdi baktım da yok ama kendisine söyledim koyar yakında. Şu sıralar dergi çalışmaları ile ilgileniyor. Sitesini yeniden güncelleyecekmiş. Olmazsa bir ara yüklerim.

Başarılar...