Wattmetre kullanimi hakkinda

Başlatan z, 29 Şubat 2012, 01:59:44

nonstradam

Bir adam bu kadarmı inat olur. videolarda sesi gelen o kız çocuğuna içim adı. yazık yazık. nasıl bir topluluğa geri zekalılar dersinki. sen kimsin. birde bunalmis gibi birisiyle nasıl bu konuları tartışırsın. Adamın hiçmi yorumlarını okumadın. ölçü aletini kullanamamak ve ölçüm tekniklerini bilmemek nelere mal olmuş, kendini o kadar inandırmış ki böyle şeylere kalkışmış. ALLAH akıl fikir versin. o gazete haberleri yanlış olsunda hapislik bari olmasın. Bir insan için büyük yıkım.

AsHeS

Alıntı yapılan: nonstradam - 29 Şubat 2012, 17:38:45
Bir adam bu kadarmı inat olur. videolarda sesi gelen o kız çocuğuna içim adı. yazık yazık. nasıl bir topluluğa geri zekalılar dersinki. sen kimsin. birde bunalmis gibi birisiyle nasıl bu konuları tartışırsın. Adamın hiçmi yorumlarını okumadın. ölçü aletini kullanamamak ve ölçüm tekniklerini bilmemek nelere mal olmuş, kendini o kadar inandırmış ki böyle şeylere kalkışmış. ALLAH akıl fikir versin. o gazete haberleri yanlış olsunda hapislik bari olmasın. Bir insan için büyük yıkım.
Videosunda davadan beraat ettiğini de söylüyor

AsHeS

Alıntı yapılan: Allegro - 29 Şubat 2012, 17:19:49
Lütfen hakaret etmeyelim arkadaşa !

!!! Siz sıradan eğitim aldıktan sonra,  SIRADIŞI şeyleri göremiyorsunuz... !!!
Arkadaşımız yapmış! free energy sistemini... Ölçü aleti bozuk olabilir.

Belki de o enerji ölçü aleti pilinden üretilmiştir ? Olamaz mı bu?
Allegro hocama ilk cümlesi için  katılıyorum hakaret etmeyin duralım iki dakika dinleyelim anlatalım zaten hakaret sebebiyle olay daha önceki konularda garip yerlere kaydı o yüzden bu da kaymasın seviyeyi bu konuda koruyalım siz hakaret ederseniz diğer arkadaşda size aynı şekilde döner o yüzden hakaret etmeyelim bu konu kapatılmasın.

muhittin_kaplan

Ben Özür felan beklemiyorum. Gerekte yok bence.
Ama Metroloji ne kadar önemliymiş. Derslerimde "Analog Ölçü Aleti" ile başlamam ne kadar doğruymuş

AsHeS

bunalmis hoca elektromagnetiği anlatıyor
Free Energy.wmv

drmp

kim demiş bedava enerji yok diye  bir arkadaşımla geçmişte yaptığım  sohbette  şöyle bir olaya vakıf oldum  zati muhteremin biri izmire taşınıca çok ucra bir yere bir hayvan  çiftiliği kurmuş  enerji ihtiyacından dolayı tedaş'a başvuru yapmış  proje masraflarını görünce gözlerine inanamamış  , bir kaç yere alternatif çözümler için başvurmuş  yine maliyet sorunundan dolayı adam kendii bedava enerji çözümünü yapmış
çözüm::
yakından geçen 154kv  hattının altına uygun kalınlıkta kablo döşeyip bedava enerji theoremini uygulayan insan olarak adını tarihe altın harflerle yazdırır olmuş   hem  proje masrafını acaib şekilde düşürmüş hemde enerji verimliliği açısından bakacak olursak hayli karlı olmuş

umberto

Bülent Hocam

İşin sırrını anlattın ama sıvının ne olduğunu söylemedin :)
Kolamı nedir o ?

pwm.c

size gerçek şarlatan örnekleri gösterebilirim ama sakın ciddiye alıp denemeyin ha... :)

deneyyy

patates

_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

Mucit23

Sanırım en son Maxim Kubilay Barlası yasaklamıştı.

Erol YILMAZ

Kubilay Barlas haberleri:

Kubilay Barlas'in önerdiği sistem üzerinde çalıştıklarını ve elektrik ürettiklerini söyleyen Turan, "Sadece iki tane alternatör kalmıştı. 7,5 kilovattan alıp 360 kilovatlık elektrik üretecektik. Kameralarla da tespit ettik. 7,5 kilovatlık elektrikten 95 kilovat elde etti. Ürettiği elektrikle su pompalarını da çalıştırdı. Bu sistemin maliyeti söylendiği gibi 500 bin TL değil, toplam paranın tamamı 340 bin TL'dir. Bu konuda da yalan söylüyorlar" diye konuştu.

Haberin ayrıntıları için:
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=941888&CategoryID=77

Projelere bakın arkadaşlar...
7.5KW dan 360 KW ya çıkartacaklar...
Saçma işler.

Cehaletin bedelini kim ödüyor ?
Belediyede, şehirde, ülkede bulunan insanlarımız tabi ki.

Her iki kurumun da K.B hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirttiklerini ifade eden Keser, şöyle konuştu: "Bu kişi, sudan elektrik üreteceği vaadiyle bazı malzemeler aldırıyor. 600 bin TL'ye yakın. Benden önceki belediye başkanı bu arkadaşa işbaşı yaptırdı. Bin 700 TL civarında maaşla işbaşı yaptırdığında diplomasını, patentini incelemesi gerekirdi. Belediyemize ait su pompalarından elektrik üreteceğini söyleyerek, istediği gibi siparişler veriyor. Almış olduğu malzemeleri buraya getiriyor. Ama böyle bir sistem yok. Malzemeyi belediyeye aldırıyor. Harcama yetkisi veriyorlar. Su ve kanalizasyon birim amiri olarak atanıyor. Şu anda belediye icralık. 100 bin TL'lik malzemeyi 600 bin TL'ye aldırmış."
Alınan malzemeler karşılığında çek kesildiğini, ödenmeyen çekler nedeniyle ilgili firmaların belediyeyi icraya verdiğini belirten Keser, "Belediye dolandırılmış. Eski belediye başkanı, bu adamı herkese mucit olarak tanıtmış. Biz gerekli yerlere suç duyurusunda bulunduk. Yaşadığımız olaya inanamıyoruz. Kimin ihmali varsa, yasal yollara başvurduk" diye konuştu.

Ayrıntılar:
http://www.birgun.net/actuel_2009_index.php?news_code=1245837172&year=2009&month=06&day=24

airforce

Bunalmıs hocam tartışmaların başından beri en ufak karşılık vermenize gerek yoktu(şahsi kanaatim) kim kimin ne olduğunu biliyordu. Sonuçta hocalık yaptınız işinize devam etmediniz ve beyninin bir kenarında 1-2 bit bilgi alacak nöron u kalmıştır belki diye savaştınız ve kazandınız tebrik ediyorum.

Ve Dünyanın 1 numaralı ticari sırrı cocacolanın formülünün size ait olduğunu bilmiyordum.  ;D  ;D Bir türk olarak gurur duydum ;D ;D

Hocam aselsanın dergisinden başka dergi mi yoktu ?

z

Daha once bir arkadas daha bu sivinin ne oldugunu sormustu.

Coca Cola degil Nescafe kullandim.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

mozkan87

Alıntı yapılan: z - 01 Mart 2012, 01:21:05
Coca Cola değil Nescafe kullandim.
Birşeyler ile uğraşırken bardağın dibinde kalan kahve yabana gitmemiş bir işe yaramış. ;D

AsHeS

Alıntı yapılan: z - 01 Mart 2012, 01:21:05
Daha once bir arkadas daha bu sivinin ne oldugunu sormustu.

Coca Cola değil Nescafe kullandim.
bunalmis hocam ilk videoda ki senaryo intihali vardı resmen olayı çarpmışsınız youtube dan :).İkinci video ise em alanlarla ilgili bilgilendirici ve aklında soru olanlar için net cevaplar barındırıyordu.Kısacası cevap net, denklemler net, olay net.Kameraya alışmayın fazla sonra önünden alamayız falan :)

Logan

Alıntı YapLütfen hakaret etmeyelim arkadaşa !

!!! Siz sıradan eğitim aldıktan sonra,  SIRADIŞI şeyleri göremiyorsunuz... !!!
Arkadaşımız yapmış! free energy sistemini... Ölçü aleti bozuk olabilir.

Belki de o enerji ölçü aleti pilinden üretilmiştir ? Olamaz mı bu?

Erol şaka mı yapıyorsun anlamadım. Bu arkadaş youtube'da yayınladığı bir videoda formun üyeleri için şimdi tam hatırlamıyorum ama "Beyinsizler ordusu" gibi bir tabir kullandı. Bülent Hoca'ya söylediklerini zaten geçtim. !!! Siz sıradan eğitim aldıktan sonra,  SIRADIŞI şeyleri göremiyorsunuz... !!! demişsin. Burayı hiç anlamadım. Bu arkadaşın sahip olduğu bakış açısı bizde yok veya gördüğü sıradışı şeyleri ben veya bu forumdaki bir başkası göremiyor mu demek istiyorsun?

Hakaret olayına gelince yukarıda da dediğim gibi forum üyeleri için ağır bir tabir kullanınca kızdım ve tepkim bu şekilde oldu. Öfke anında yazılmış bir mesaj.
İmza.