Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Tek Butonla Gecikmeli on-off

Başlatan POWER, 27 Temmuz 2004, 17:44:07

POWER

fsan hocam; MicroCode Studio indirdim fakat hic kullanamadım.Kısa olarak nasıl kullanıldığını yazabilirmisin?Teşekkürler KOLAY GELSİN :(
TB6BKG

fsan

POWER

fsan hocam ilginiz için teşekkür ederim.Tarif etiğiniz proğramı indirebileceğim bir link varmı?Çünkü sizin tarif ettiğiniz;Wiev/PicBasic options/Find Automatically" veya "Find Manually altında pbp ve pbp/inc dosyalarını bulamıyorum.Benim kullandığım proğram eksik olabilir.O yüzden sizin indirdiğiniz adresi verebilirseniz tekrar denemek istiyorum.KOLAY GELSİN
TB6BKG

POWER

fsan hocam ilginiz için teşekkür ederim.Tarif etiğiniz proğramı indirebileceğim bir link varmı?Çünkü sizin tarif ettiğiniz;Wiev/PicBasic options/Find Automatically" veya "Find Manually altında pbp ve pbp/inc dosyalarını bulamıyorum.Benim kullandığım proğram eksik olabilir.O yüzden sizin indirdiğiniz adresi verebilirseniz tekrar denemek istiyorum.Ayrıca bendeki prağramı bordun seçme dosyalar  bölümünden indirdim.KOLAY GELSİN
TB6BKG

fsan

Alıntı yapılan: "POWER"fsan hocam; MicroCode Studio indirdim fakat hic kullanamadım.Kısa olarak nasıl kullanıldığını yazabilirmisin?Teşekkürler KOLAY GELSİN :(

Sevgili POWER arkadas,
MicroCode Studio tekbasina bir ise yaramaz bunu "Picbasic pro" programi ile birlikte kullanacaksin..

ilk program bedeva netten indirebilirsin yalniz ikincisinin (PBP)  full versionunu satin alman gerekir..  
(ama nette izinsiz kullanilan versionlarida oldugunu duymustum birara,  uzman arkadaslar mutlaka yardimci olurlar ;)

bu programi c:\pbp icine kur.  daha sonra microcode studio da ayarlari yap

Sevgiler saygilar