pic to vga kolay vga

Başlatan tmhzkhzhz, 07 Mart 2012, 14:54:22

tmhzkhzhz

arkadaslar iyi gunler

bir zamanlar cok ugrastim fakat yapamadim simdi mikrodenetleyici ile vga ekrani surmekle ilgili hazir satilan bir devre buldum
internet sayfasinda anlatilana gore siz ekrani taramaya ugrasmiyormussunuz rs232  olarak gonderdiginiz komutlara gore
devre vga ekrana resim ciziyor  yazi yaziyor yani bir nevi seri lcd gibi  internette buldugum devreler de ekrani surekli taramak gerekiyordu
bunda o sorun cozulmus anladigimkadariyla uzerinde ram i de var son gonderdiginiz islemler siz degistirene kadar ekranda kaliyor yani ekrana yazi yaz resim ciz sonra baska islemleri kolaylika yapabilyorsunuz peki bunun ne faydasi olur derseniz  ikinci el lcd monutor cok hesapli bulunabiliyor kucucuk grafik lcd ile mono renk olarak ugrasmaktansa renkli buyuk  ekranda ugrasmak daha iyi buraya kadar her sey guzel

internet sayfasinda fiyat bilgisi yok
hangi rs 232 komutlari gonderilirse ne yapiyor u anlatan ayrintili pdf i yok
baglanti semasi yok
ptt yada kargo firmalariyla kapida odeme ile urun satiyormu bilgisi yok
ben ankara dayim firma istanbul da gidip bakma sansim yok

konu ile ilgilenen arkadaslar
daha once bu firmadan alis veris yapan oldumu
yada ben istanbuldayim yerim de yakin konu ile ilgileniyorum evet iyi bir sey dusuncesin de olup da inceleme firsati olan arkadaslar
varsa bilgi lerini yazabilirlermi

birde aklima geldi boyle bir devre yi internetten siparis ile  getirten varsa fiyat ve adres yazabilirlermi

yardimlariniz icin simdiden tesekurler

devre nin satildigi adres:

http://www.altanelektronik.com/urunler/kolayvga.html

tmhzkhzhz

adresler icin sagolun fiyati  100 dolar civarinda  cok yuksek
bu kadar yuksek fiyatli olabilecegini dusunmemistim