ccs c öğrenmek isteyenlere örnek projelerim

Başlatan serhat1990, 22 Mart 2012, 12:07:12

serhat1990

CCS C ile yaptığım ornek projelerde tüm konuları sırayla işleyecem.
Dosya içinde if yapısı , for yapısı , switch-case yapısı ve mantıksal işlemler mevcut diğer derslerimizde adc okuma , lcd'ye yazı yazma , usart fonksiyonu , pwm , gibi konulara geçecez. Umarım işinize yarar , Herkese iyi çalışmalar...

http://s2.dosya.tc/server10/2xYaUK/CCSC.rar.html

matador

Teşekkürler. Bir de rf ile iletişim paylaşırsanız süper olur çok sıkıntı çekiyorum. Pic basic te serin serout ile kolayca oluyordu ccs c de yapamadım bir türlü.

skara1214

çok  güzel bir girişim olmuş tebrik ederim.Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

serhat1990

En yakın zamanda devam edecek arkadaşlar , aslında pic basic ccs c 'den daha zor :) RF uygulamaya gelince bu gece 2.part programları yükleyecem. adc, usart ve lcd kontrolünü işleyecez. Aynı projeler hi-tech c dili içinde mevcut. Görmek isterseniz iki taraftada aynı aşamada konular... Herkese iyi çalışmalar...

cemilkendir

şimdi ukalalık yapmak istemiyorum ama bu bahsettiğin konular hakkında bir çok bilgi var zaten eğer böyle bir işe girmişsen bence daha ileri uygulamalar hakkında bilgi versen daha hoş olur mesela ethernet usb renkli tft ekranlar rtos. yani işin biraz daha ileriki konularına değinsen

yaptığım yorumu kesinlikle kötü anlamda algılamanı istemem
böyle bir şeyi düşünüp paylaşman çok önemli

kolay gelsin....

serhat1990

Tabiki ama , sizde bilirsinizki herşeyin bir sırası var ve bizde sırayla gidecez . Dediğiniz uygulamalar tabiki yapılması işlenmesi gereken konular. Ama tam manasıyle taşları oturtmak önemli . Yani demek istediğim birtakım arkadaş bazı konuları tam kavramadan büyük projelere geçiyor ve yaptığı programlarda ufak tefek çok fazla hatası oluyor . O yüzden başdan başlamak daha iyi geldi... Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

proxrth

Teşekkürler indirdim inceliyorum emeğine sağlık.

toyo

Yeni projelerinizi beklliyorum teşekkürler.
Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür.

hayati

dosyayı indiremiyorum
yardımcı olabilirmisiniz
virüs programı izin vermiyor

mcn

virüs programını geçici olarak devre dışı bırak
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...