Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

200 waat anfi

Başlatan byrecon, 12 Nisan 2012, 18:09:49

byrecon

arkdaşlar siteye yeni üye oldum ve artık burdayım şimdiden herekese merhabalar umarım uzun zaman burda birlikte oluruz. elekronik başka bir boyut ve güzel bir meslek yapmış oldugun devrenin çalışması bile sana ayrı bir mutluluk katıyor bu duygu tartışılmaz ben şimdi ilk devremi yapmak istiyorum ve ilk olarak  4ohm 200 waat stereo anfi yapmak isitoyrum bana yardımcı olabilirmisniz buraya üye olduysam bilgisayarımda ares vs bunun gibi programlara ihtiyacım var nerelere ihtiyacım var onu bilmek istiyorum bilgisyar bilgim programlama vs iyi ve elektronik meslek okuluna gittim  bir zamanlar eski siyah beyaz tv zmanlarıda çıraklık yaptıgım zmanlarda oldu birazda olsa bilgim var ve başırıcagıma inanıyorum birşeyleri yardımlarınızı bekliyorum teşşkürler şimdiden . :)

pisayisi

STK serisi işlemcilerle istediğiniz güçlerde amfi devreleri baskıdevreleri ile beraber google dan buldurabilirsiniz. Baskı devre çizim için ares olabilirsede genelde nette eagle formatlı devreler çokluktadır. Eagle diptrace gibi programlar pcb çizimine basit biçimlerde başlayabilirsiniz. Sonrasında hazır bulacağınız bir şemayıda laser yazıcı ile kuşe kağıda yazdırıp çıktısını ütüleme yolu ile bakır plakete aktarıp aşındırma işlemlerinden delik açma işlerinden sonra devre malzemelerini montaj edilcek hale getirebilirsiniz. Forumda bu hususlarda çok alt başlıklar var. şimdi sizin başlığa yazan olmamış çünkü kimse emeklemeye başlamış bir kişiye koşarken yardım edemez halde...
Murat