DEFİNE DEDEKTÖRLERİ

Başlatan venusson, 16 Ağustos 2004, 20:07:05

venusson

HEY AMATÖR VE PROFESYONEL ARKADAŞLAR GELİN BİRLİKTE BİR PROJE GELİŞTİRELİM. PİC DESTEKLİ ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ. BİRLİKTEN KUVVET DOGAR. BİNLERCE DOLARA SATILAN ALETLERİ ALMAKTANSA BİLGİMİZİ BİRLEŞTİREBİLİRİZ. MESAJLARINIZI BEKLİYORUM. GURUBA HERKEZ DESTEK VEREBİLİR.
ats2000

ground

⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

DumrulBey

Merhaba,

Öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşımıza ufak bir mesaj:
Hoş geldin "venusson"  ;)

Kendini biraz tanıtır mısın? Ne bileyim; hangi şehirde oturuyorsun, çekirdekten yetişmemisin, yoksa mühendis misin? Konu hakkında bildiklerin nelerdir? Bunları öğrenirsek birlikte yapabileceklerimiz netleşir.

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

yıldırım ak

Hoşgeldin...

Alıntı yapılan: "venusson"HEY AMATÖR VE PROFESYONEL ARKADAŞLAR GELİN BİRLİKTE BİR PROJE GELİŞTİRELİM. PİC DESTEKLİ ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ. BİRLİKTEN KUVVET DOGAR. BİNLERCE DOLARA SATILAN ALETLERİ ALMAKTANSA BİLGİMİZİ BİRLEŞTİREBİLİRİZ. MESAJLARINIZI BEKLİYORUM. GURUBA HERKEZ DESTEK VEREBİLİR.

Bence Pic destekli altın arama cihazı yapmana gerek yok. Aradığın şey kuyumcularda hali hazırda satılan şeyler.

Alıntı yapılan: "venusson"BİRLİKTEN KUVVET DOGAR.

Çok doğru bir söz etmişsin. Eğer forumu gezme imkanın olduysa bunun bir çok örneğini izleme şansın olmuştur.

Ayrıca bunu yapacak kapasitedeki "profesyonel" arkadaşların, "profesyonel" olabilmeleri, daha elle tutulur şeyler üzerinde çalışmalarından kaynaklanıyordur ve "altın arama" gibi işlere vakit ayıramıyorlardır diye düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerle çalışmalarında başarılar...
"... Bana kulluk et; Beni anmak için namaz kıl" (Taha 14)

venusson

SEN KUYUMCUYA GİDEBİLİRSİN ÇIKINCA HEMEN SAĞDA
ats2000

Veli B.

Bu cevabı vermeden önce dilerdim ki bordumuzu bir incelese idin,
böyle bir cevabın ne kadar olumsuz karşılanacağını farkederdin.
İstediğin kolay yoldan para kazanmak ise sanırım yanlış yerdesin.Burada ki arkadaşlarımız üretmek için çaba sarf ediyor, TÜKETMEK İÇİN DEĞİL...

Bu arada aradığın dedektör burada ki linkte vardır.

Hem de 282 tane!!!!

venusson

Alıntı yapılan: "katana"Bu cevabı vermeden önce dilerdim ki bordumuzu bir incelese idin,
böyle bir cevabın ne kadar olumsuz karşılanacağını farkederdin.
İstediğin kolay yoldan para kazanmak ise sanırım yanlış yerdesin.Burada ki arkadaşlarımız üretmek için çaba sarf ediyor, TÜKETMEK İÇİN DEĞİL...

Bu arada aradığın dedektör burada ki linkte vardır.

Hem de 282 tane!!!!

DOSTUM BENİM LİNKE İHTİYACIM OLSA ARAMAYI BİLİYORUM ARARIM.
SEN ALIŞMIŞSIN GALİBA ONUN BUNUN YAPTIĞI PROJELERİ YAPMAYA. BİRAZ DÜŞÜNMEYİ ÖĞREN ONDANSONRA ARAŞTIRMAYI. UMARIM BİŞEYLER ANLAMIŞSINDIR. BENİM KENDİME AİT YÜZLERCE MAKALEM VAR BU GİBİ SİTELERDE YAYINLADIĞIM. 15 YILDIR BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİKLE UĞRAŞIYORUM. SAYGILAR.
ats2000

yıldırım ak

Alıntı yapılan: "venusson"DOSTUM BENİM LİNKE İHTİYACIM OLSA ARAMAYI BİLİYORUM ARARIM.
SEN ALIŞMIŞSIN GALİBA ONUN BUNUN YAPTIĞI PROJELERİ YAPMAYA. BİRAZ DÜŞÜNMEYİ ÖĞREN ONDANSONRA ARAŞTIRMAYI. UMARIM BİŞEYLER ANLAMIŞSINDIR. BENİM KENDİME AİT YÜZLERCE MAKALEM VAR BU GİBİ SİTELERDE YAYINLADIĞIM. 15 YILDIR BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİKLE UĞRAŞIYORUM. SAYGILAR

Bu makalelerin adreslerini belirtseydin ben ve diğer arkadaşlar cahilliğimizi bastırır, belki birşeyler öğrenirdik !
"... Bana kulluk et; Beni anmak için namaz kıl" (Taha 14)

555

benmrtild

loooooooooooo
ne ololuz
kan gine gövdeyle yarısıyor :evil:
:D  :D  :D  :D  :D