Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

C PicBasic converter?

Başlatan Soo, 15 Mayıs 2012, 13:59:28

Soo

Arkadaşlar bir dönem ödevi var ödevi tamamladım fakat C programlama diliyle ödevi bize veren hoca ise picbasic biliyor. Acaba c 'yi pic basic'e çeviren bir program varmı biliyormusunuz?

Çevrilen kodların çalışıp çalışmaması önemli değil sadece pic basic olarak gözüksün yeter bana

Teşekkürler

Veli B.

Çalışmayan program ne işe yarar?
C biliyorsanız ve istediği ödevi yapabildi iseniz, öğretmeniniz istediği fonksiyonların çalışıp çalışmadığına bakar ve notunuzu verir diye düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum veya yeni öğretim sisteminde mantık mı değişti?

Pyrodigy

Alıntı yapılan: Soo - 15 Mayıs 2012, 13:59:28
Arkadaşlar bir dönem ödevi var ödevi tamamladım fakat C programlama diliyle ödevi bize veren hoca ise picbasic biliyor. Acaba c 'yi pic basic'e çeviren bir program varmı biliyormusunuz?

Çevrilen kodların çalışıp çalışmaması önemli değil sadece pic basic olarak gözüksün yeter bana

Teşekkürler
Eğer C dilini biliyor ve kod yazacak kadar hakimsen Hocan sana sıfır versede pek kafana takma... Kısa bir zamanda İş ve Yaşam okulundan takdirle geçiceksin buna şüphen olmasın.. Dilini geliştirmeye devam, bol bol kod yaz...Hadi bakalım
Persistance is the name of the game in this business....