PCB TİP VİDALI KLEMENS?

Başlatan Veli B., 22 Ağustos 2012, 17:12:05

Veli B.

PCB tip vidalı ve yaylı klemens arıyorum.
Vidalılardan;
220V@10A geçecek. 2.5mm² kadar kablo bağlanabilecek.

Yaylılardan;
Max 24VDC@50ma geçecek. Cat5 ve/veya Yangın kablosu bağlanacak.

Problemsiz ürün tedarik edebileceğim bir firma önerebilir misiniz? Fiyatlar yaklaşık ne kadar?

peko

Karaköy'de yerleri, adetli istediğinde de tedarik ediyorlar.
Geçmişte fazlaca kullanmıştım.

http://www.megaradar.com.tr/Urunler.aspx
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

salim ALTIN

Merhaba.
Megaradar çok pahalıdır. Kalite de eeehh.düz başlı vidalar sertleştirmesi iyi değil çabuk deforme oluyor. Daha testten çıkarken iz yapıyor. 7.65 aralıklı lazımsa başka şansın yok ama 5.08 için çözüm çok.
üçte bir fiyata keşif elektronik ten al derim.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

Alpinturk

Ben de megaradar kullanmanızı öneririm. Ürünler Çinden gelenler gibi demir kökenli değil bakır ve kaplaması gümüş . Ürünler sertifikalı.
Dişi kontakların akım yolu 2 mm2 üzerinden geçiyor. Ben Yerli ürün konusunda hassas davrananlardanım. Bu nedenle zamanında bir çin malı, Phoenix ve Megaradar dan aldığım ürünleri açıp kontak karşılaştırması yaptım ve daha ucuz alabileceğim halde Phoenix yerine Megaradar ı tercih ediyorum.
Sertifikalarını, çalışmalarını ve hassasiyetlerini biliyorum bu nedenle eğer düzgün iş yapıyorsanız ÇİN malından olabildiğince uzak durun kendi sanayimizi destekleyin derim.
Çok fazla miktarda kullanacaksanız firma ile liste fiyatları üzerinden %35 hatta üzerinde indirim alabilirsiniz ama tek tek almak için ucuz değil . ben de arkadaşlarıma katılıyorum.

Veli B.

Megaradar, en yakın firmanın neredeyse 2 katı fiyat verdi.
BHM ve Birikim elektroniğin ürünlerini biliyorum, daha önce kullandım ve sorun yaşamadım(bazılarında vida deformasyonu oldu ama elektriksel olarak sorun yoktu).
Ben de yerli ürün kullanmak isterim ama ne yazık ki bu denli fark ile mümkün değil. Megaradarın verdiği fiyat Phoneix ve Degson' dan daha yüksek.

5.08 lik PCB tip olanlarda sorun yok ama 2.54 lük yaylılarda halen sağlam firma bulamadım.

Logan

Phoenix Contact kullan diyeceğim fakat hem pahalı hem de bulunabilirliği zor. Ancak çok kaliteli ve sağlam ürünler üretiyor.
İmza.

Veli B.

Yaylı klemens konusunda sorun devam ediyor.

Buluruz/var  diyen firmalarda sorun var. 2.54 yerine 5.08 teklif ettiler.
Kalan firmalar ise teslim süresi için 6-8 hafta diyor. Kartlar bu yüzden beklemede...

erkan614

en kaliteli çin malı klemensi bhm getirir öyle ciddi sıkıntı yaşamazsınız
megaradar çok pahallı ama kaliteli türk üretimi
phonix önermiyorum ama vidalıda kaliteli yabancı için tek ürüb sağlayıcı
wago için de yeni çalışmaya başaladık çok memnunum fiyat kalite mükemmel
TE ve molex önermiyorum bile adamlar uçmuş nasıl satış yapıyolar hala anlamıyorum???