motor toplama

Başlatan kaan571, 18 Eylül 2012, 23:36:37

kaan571

s.a  arkadaşlar  yapacağım tank için şöyle bir motor aldım .
http://www.robotistan.com/Twin-Motor-Gearbox-Kit-Clear,PR-798.html
fakat paketin içinden 50 tane  parça çıktı  neyin nasıl olacağını  bir türlü  çözemedim ??  acaba bilgisi olan arkadaşlar yrdımcı olursa seviniirm. youtube da  bunla ilgili video var  ama  video çok hızlı gösteriyor ve görüntü  kalitesi  çok kötü ..

gevv

resime bakarak denediniz mi   toplama için kitapcık yok mu

kaan571

usta aynısı  çıktı içinden  ama nasıl anlatayım klavuz da ki yazılar hep ingilizce ve çince bende  haliyle pek anlayamadım  :(   
istersen resimleri çekip  upload edeyim ? 

mesaj birleştirme:: 18 Eylül 2012, 23:51:09

usta  resimleri  buraya upload ettim bakabilirsiniz..
birde şu var  resimler olduğu kağıt sayfada  aynı motor için bir kaç değişik montaj şekli koymuşlar ben şimdi hangisine bakarak bu motoru toplayacam acaba  ?????? 

http://s2.dosya.tc/server19/VQRcYi/Motor.rar.html

Mucit23

Ilk önce sen resimdeki dislilerin aynılarını bulmaya çalış.Daha sonra resme bakarak nere takılacağını rahatlıkla anlayabilirsin

peko

@kaan571 
Kolay gelsin...

Bayıldım resimlerini görünce, süper zevkli bişeydir onu toplamak.

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı işte, şimdi onu bi şanzımancıya götürsek resmi de versek eline, 2 dk'da toplar :)
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

kaan571

Alıntı yapılan: peko - 19 Eylül 2012, 09:02:44
@kaan571 
Kolay gelsin...

Bayıldım resimlerini görünce, süper zevkli bişeydir onu toplamak.

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı işte, şimdi onu bi şanzımancıya götürsek resmi de versek eline, 2 dk'da toplar :)

aynen   öyle hocam haklısın  çok zevkli bişey ama  çok ince iş mesela  adam yazmış o klavuza  şaftan 3 mm sonra şu parçayı tak demiş iyide  kardeş  mm ben neyle ölçecem içine neden bir cetvel koymadınız hayret bişey ? 
aslında bu tip şeyler  çocuklar ve yetişkinler için faydalı insan gelişimine katkısı olan şeyler bunlarla uğraşmak   ama  gel gör ki toplayamadık bir motoru :(   dediğin gibi bir motor ustasına götürsek 2 dk toplar verir  elimize...

mesaj birleştirme:: 19 Eylül 2012, 15:10:19

allah kahretsin şu sıcakta it gibi dolandım  anasını  satım  şu motoru toplayacak tek bir allahın kulu bulamadım yuh olsun bize ....... :'(  :'(   :'(