Elektrik Ustasına Elektrik İşlemiyormuş :))

Başlatan KIRIKDR, 12 Ocak 2013, 11:32:23

Okan AKÇA

frederic

Seckin ALAN

bir eliyle nötürü tutsa acaba nasıl bir aydınlanma gelir? :D

sakın denemeyin!
Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.. Mevlana

ayhani

Bu adam kuş beyinli heralde. Çünkü bütün kuşlar hergün aynı gösteriyi tellerde yapıyor zaten.

Geçen gün ben bilerek ve isteyerek çarpılmak istedim, ama elektrik çarpmadı beni. Yaptığım bir devrede faz girişini bulmam lazım nalet kontrol kalemide tam lazımken kayboldu. Elimin tersi ile tele şöyle dokunup faz varmı bakayım dedim çarpmadı. Ayakta terlik yer parkeydi, terliği çıkarıp yine denedim yine çarpılamadım  ;D. Elektrik abi yıllardır içli dışlıyız vallahi seni çarpamam dedi galiba  ;D

NOT: Diğer elinle nötrü tutsaydın diyenler lütfen teklif bile etmeyiniz.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

trademy

malesef videoyu izleyemedim ( izlemedim). hangi operatörü kullandığımı soruyor ısrarla kapatma seçeneğide yok anketi. anladığım kadarı ile anketi cevaplamaya mecbursunuz. işte bu mecburiyet beni kasıyor. videoları da onların olsun......

elektronik

Alıntı yapılan: ayhani - 12 Ocak 2013, 12:09:49
Bu adam kuş beyinli heralde. Çünkü bütün kuşlar hergün aynı gösteriyi tellerde yapıyor zaten.

Geçen gün ben bilerek ve isteyerek çarpılmak istedim, ama elektrik çarpmadı beni. Yaptığım bir devrede faz girişini bulmam lazım nalet kontrol kalemide tam lazımken kayboldu. Elimin tersi ile tele şöyle dokunup faz varmı bakayım dedim çarpmadı. Ayakta terlik yer parkeydi, terliği çıkarıp yine denedim yine çarpılamadım  ;D. Elektrik abi yıllardır içli dışlıyız vallahi seni çarpamam dedi galiba  ;D

NOT: Diğer elinle nötrü tutsaydın diyenler lütfen teklif bile etmeyiniz.

diğer elinizle  duvara dokunsaydınız tabi kontrollu bir şekilde

SERRO EFE

Alıntı yapılan: trademy - 12 Ocak 2013, 12:12:27
malesef videoyu izleyemedim ( izlemedim). hangi operatörü kullandığımı soruyor ısrarla kapatma seçeneğide yok anketi. anladığım kadarı ile anketi cevaplamaya mecbursunuz. işte bu mecburiyet beni kasıyor. videoları da onların olsun......
:D Bende o tür mecburi anketlere olabildiğince yanlış cevap vermeye çalışıyorum.

ayhani

Alıntı yapılan: elektronik - 12 Ocak 2013, 12:17:07
diğer elinizle  duvara dokunsaydınız tabi kontrollu bir şekilde

Hocam o aklıma geldide. Geç olmuştu bıraktım uykulu uykulu niyazi olmayalım dedim. :)
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

WrtM

ylmz

aynen bende onu dıyecektım kım bılır o el nasıl bır nasır halı almış :D :D
Regülatör Dns Trafo | Regülatör | Redresör | Ups