ElektroKemençe- Overdrive

Başlatan fractal, 15 Ocak 2013, 09:26:19

fractal

söz yok.
pardon geleceğe dönüş filmindeki martinin gitar çaldığı bölümü unutmam birde.

ibrahim gürpınar kemençe show foto kural sunar
Restantum cogniscutur Quantum deligutur

Murat Mert

S.A.
Adam kendinden geçiyor adapte olmuş baya işine ;)
mert07

fractal

daha fazla yazmamın anlamı yok.çifte standart var.benim konularımı yayınlamama izin verilmiyor.hep gitarcılar konuşsun ozaman...

Ersin

Neyi yayınlamana izin verimiyorlar, yayınlamışın işte.Ayrıca klip güzel vatandaş kopuyo orda çalarken.

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

fractal

Okan AKÇA

fractal

sitede sanırım karadenizli cok az var.buda demek oluyorki karadenizli elektronikçi az var.temel fıkraları baz alındığında elektronikçi olmamız lazım.

OG

Karedenizli değilim ama, hem bir damadım, hem gelinim Karadenizli  :'(
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

F.T

sn fractal ne kadar alınganlık yapıyorsun.ne güzel konu açıyosun. illahiki konuyu tartışmaya çekmeye çalışıyon.konumu yayınlamıyolar.burda karadenizli az heralde.v.s..  :)
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

fractal

konu başlığı rahmanninof kutsalatkılı ve manik-depresyondu nedense kabul görmedi.sayın z her ses tınısına konu açınca farkında olmadan tetiklenmişim..:)sonuçta kucakta çalınanlar kadar ayakta çalınanlarda önemli.önemi yok.bu konuya devam.

Ersin

Kıskandı arkadaş ,ona bu kadar ilgi göstermiyorlar diye. :D
Bende karadenizli değilim fakat her enstrumanda virtuoz olan şeyleri severim.

F.T

evet baya bi kıskanma olayı var. :D ama zaten z nin açtığı ses konuları pek bizim damarımızı açmıyor bize  ElektroKemençe lazım.yoksa gerisi bize tını gelir.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

muhittin_kaplan

sipsi de olsa teke zortlatmasi calsak

fractal

teke zortlamasına bayılırım bir karadenizli olarak.nede olsa onlarda cepni-yörük.hafiften giresun karşılamasınada benziyor.