hazır bir dijital termometreli saat satan bir isim

Başlatan sahinler64, 06 Kasım 2004, 16:28:21

DumrulBey

Alıntı Yapslm.yine ben bu siteden aldığım dijital saatli ve termometreli saat devresini yaptım ve çok güzel çalışıyor.ama benim bir sorunum daha oluştu.şimdi ben bu devreyi lcd değilde 7segmentli (elemanlı) disleylerle yapmak istedim ama başarılı olamadım.yani lcd küçük görünüyor ve geceleri fark edilmiyor vs.neyse ben bu işle uğraşamayacağım.neden diyecek olursanız
1:hakı p.......nu geçti.
2:pek fazla zamanım yok.
fazla lafı uzatmayım.benim siz değerli ustalarımdan isteğim benim işimi görebilecek bir proje satan yerler mutlaka vardır.reklam olmaz ise adres verebilirseniz sevinirim.reklam olur derseniz e-mail adresim:
sahinelektirik@hotmail.com
not:kusuruma bakmayın aynı konuyu başka yerdede açıyorum.zamanımın kısıtlı omasından dolayı acil yardım bekliyorum onun için  :oops:
Hangi şehirde ikamet ettiğini belirtmemişsin? Bu bilgiyi de verdinmi mutlaka çok isabetli adresler nakledilecektir. Ayrıca madem devreyi yaptın ve çalışıyor, bir kaydırıcı (örneğin 50 kuruş değerinde 74595) ekleyerek ve yazılım kısmını değiştirerek istediğine ulaşabilirsin!

Sadece ekran büyükse biraz pahalı olacak. Zaten hazırını alınca yine birinci maddeye döneceksin. Yani başlamışken bence pes etme. Hem daha çok şey öğrenmiş olacak hem de harcadığın zaman ve para boşa gitmeyecek. Üstelik bir işi adım adım başardım diyeceksin...:)

Başarılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

sahinler64

ustam şehir önemli değil ama ben uşak'tayım inan ben bıktım.doğru pes ediyorum ama kaldığım yerden yine devam edeceğim.şu an bir öğrenciyim ve zamanım kısıtlı.onun için hazır alma taraftarıyım.pek fazlada proğram bilgim yok.onun için proğramı değiştirme gibi bir becerim yok.ilgin için teşekkür ederim.
pek fazla online olamıyorum
yazılanlara biraz geç cevap yazarsam kusuruma bakmayın artık.
SAYGILARIMLA...

sahinler64

herhalde bir bilen ustam yok.iş yine başa düştü.ne yapalım bende uğraşırım sonucu yazarım
SAYGILARIMLA...

sezgin05

sahinler64

Alıntı yapılan: "sezgin05"www.aktel.com.tr
Eğer hazır istersen burada var.Kolay gelsin.
ben demiştim neden bu board bukadar sıcak.nedeni hemen yukarıda.değerli ustaların olması bir boardı bukadar sıcak bir ortama ulaştırabilir.sizler bitanesiniz.ustam ellerine sağlık
SAYGILARIMLA...