Kapasitif sensör ihtiyacı

Başlatan Analyzer, 23 Ocak 2013, 23:44:07

Analyzer

Selam,

Kapasitif sensör ihtiyacım bulunmakta. 220V AC ile beslenebilen, NO kontak ve NC kontak bulunan (cihazın farklı modellerinde. Aynı cihaz üstünde hem NO hem NC gerek yok) ve pleksi arkasından çalışabilecek kapasitif sensör önerebilir misiniz? Fiyat olarak da 80-100 TL arası "varsa" uygun.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

xoom

Mesafe nedir Hocam ? 2mm-30mm arası Buradan 2 ürün alıp kullandım..
İstedğiniz Fiyat aralığında Mevcut..
http://www.trerk.com/u2/50/kapasitif_sensor/index.html

Analyzer

Selam,

Teşekkür ederim aradığım malzemeye benziyorlar. Pleksi veya cam arkasından çalışıyor mu acaba bu ürünler, bugün telefonla sorayım.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

gtekdemir

Alıntı yapılan: xoom - 24 Ocak 2013, 01:22:50
Mesafe nedir Hocam ? 2mm-30mm arası Buradan 2 ürün alıp kullandım..
İstedğiniz Fiyat aralığında Mevcut..
http://www.trerk.com/u2/50/kapasitif_sensor/index.html
Hocam konuyla alakaı değil ama, bahsettiğiniz firmanın ürün çeşitliliğinin fazla olması dikkatimi çekti, işme yarayacak baya birşey var. Daha önceden aldığınız sensörlerin kalitesi fiyatına göre nasıl? Eğer kalite kötü değil derseniz bu firma ile alışveriş etmek isterim.

Teşekkürler.

xoom

Alıntı yapılan: Analyzer - 24 Ocak 2013, 08:29:08
Selam,

Teşekkür ederim aradığım malzemeye benziyorlar. Pleksi veya cam arkasından çalışıyor mu acaba bu ürünler, bugün telefonla sorayım.

Analyzer
Kapasitif sensörlerin özelliği bu zaten kaynağını görmesine gerek yok.. Mat Plexide dahi çalışır. Önemli olan Çalışma Aralığı ve Aradaki Malzemenin Kalınlığı..2mm den 30mm kadar sensörler vardı...
Alıntı yapılan: gtekdemir - 24 Ocak 2013, 12:52:16
Hocam konuyla alakaı değil ama, bahsettiğiniz firmanın ürün çeşitliliğinin fazla olması dikkatimi çekti, işme yarayacak baya birşey var. Daha önceden aldığınız sensörlerin kalitesi fiyatına göre nasıl? Eğer kalite kötü değil derseniz bu firma ile alışveriş etmek isterim.

Teşekkürler.
Hocam  Kalite iyi.. Fakat Telefonuza teknik Cevap veren kişiden Pek bir şey beklemeyin.(en azından benim telefonlarıma cevap veren kişi öyleydi).... Ürünle ilgili Bir Sıkıntımız olmadı.. sadece Sensörlerin çalışma Aralıklarına dikkat etmek gerekiyor..