III.FARNELL Siparişleri ( Mayıs 2013 )

Başlatan Saruman, 06 Mayıs 2013, 22:05:09

AsHeS

Sanki biraz gecikti mi @silvercopper hocam bir aydınlatsanız bizi son durum için ?

Saruman

Yıldırım Elektronik perşembe günü malı gümrükten çekecekmiş.

Beklemedeyim.

Saruman

Alıntı yapılan: AsHeS35 - 28 Mayıs 2013, 00:00:35
Hocam zaten şimdi olur verseler siparişler haftaya cuma İstanbul'a gelir, pazartesi kargo çarşamba gibi elimize ulaşır.
Hiç RS-Components firmasını denediniz mi hocam ?

RS Components'i hiç denemedim.

Saruman

Az evel ARAS kargodan telefonuma mesaj geldi, emin değilim ama sanırım bizim malzemeler bunlar.

Yarın sabah şubeden alacağım Pazartesiden itibaren yetiştirebildiğim kadarını üye adına göre sıralayıp

adreslerinize kargolayacağım.

Saruman

Gençler malzemeleriniz elimde !

Pazartesi gününe kadar belirlediğim yere istediğim parayı getirmezseniz malı alamazsınız !  ;D

Şimdi şaka bir kenara , son durum:

Malzemeler geldi, pazartesiden itibaren kargoları göndereceğim, salı gününe kadar bütün paketleri kargolamış olmayı hedefliyorum.

Bu arada cortex ya da atmega çip isteyenlerin ürün paketleri o kadar hoşuma gitti ki, adamlar 3 tane çip için 20x15 cm boyutunda özel plastik bir kutulama yapmışlar , bu kutuyu da antistatik ambalaja yerleştirmişler, çok değişik geldi.

Paket aşağıda:

[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4043/fotoraf0116i.jpg[/img]

ozgurelkt

Adreslerimizi ekleyelim mi nasıl gönderceksiniz.

Saruman

Bir çok kişi adresini de dekontuyla yolladı, göndermeyenler de özel mesaj atıversin.

Ad Soyad
Üyelik Adı
Adres
Telefon

ozgurelkt

Mail adresinize Adres bilgilerimi ve bir not bıraktım..

Saruman

Bugun 15.30 itibariyle pedalist arkadasimiz haric (kargo bilgileri eksikligi sebebiyle ) herkesin pakedini kargolamis bulunuyorum

Tlepsh kardesimizin siparisi temmuzda elimize gececek.

Bu tarz organizasyonlari aylik duzenli yapmali , hangi sebeple olursa olsun ,sosyal sorumlulugumuzu yerine getirmekten kacmamaliyiz.

Aksam herkesin kargo takip numarasini ozel ileti olarak gonderecegim.

madpic

Sayın hocam az önce malzemeleri aldım.
Emeğinize,çabanıza ve sabrınıza sağlık
çok teşekkürler Allah razı olsun.

CoşkuN

Benim malzemelerim de geldi. Çok teşekkürler.
Hakkaten ilginç, adamlar 5 tane çipi koca plastik kutuya felan koymuşlar. Helal olsun valla.

influx

Hay ben bu farnelin! 0,1% toleranslı melf direnç filtresi uyguladım çıkan ürünlerden seçim yaptım 1% toleranslı ürün geldi!

JKramer

Kargoyu biraz önce teslim aldım, teşekkür ederim.

mikro29

s.a.
Malzemeyi bugün aldım. Allah razı olsun

Elektroemre

Emeğinize sağlık hocam Allah razı olsun :)