Kiralık Orjinal proton Plus

Başlatan djmalan, 23 Haziran 2013, 09:30:07

X-Fi

sektör okadar hızlı değişiyor ki bi ara hi-tech lisans almayı düşünüyorduk gerek görmedik şimdi oda çöp oldu. XC8 ler çıktı bunu aldık diyelim yarın ne çıkacağı mechul. Yatırım yaparken ne kadar ömrü olduğuna dikkat etmek lazım. Bizim şirketin lisanstan kar ettiği tek ürün eagle oldu aynı lisansı 10 yıldır kullanıyorlar.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

pwm.c

Alıntı yapılan: djmalan - 24 Haziran 2013, 11:00:05
CCS de registerlara kendimiz doğrudan bit  olarak müdahale edebiliyozmu?

tabiki...
adres tanımlamasını yaptıktan sonra istediğin değeri verebilirsin. bu adresleri .inc dosyasından bulabilirsin.
#byte CCPR1L = 0x15
#byte CCP1CON = 0x17  
#byte PORTA = 0x005
#byte PORTB = 0x006
#bit PORTB0 = 0x006.0
#bit PORTA0 = 0x005.0
_/\/\/\_ -[ı- -ı>|- -|ı|ı|ı- -ı< -||- -l[]l-

djmalan

Alıntı Yapprotonu filan boşver.  illa ki bunu kullanmak için özel sebebiniz var mı?
Maalesef var;cihaz haline getirimiş denenmiş ,projenin büyümesi ihtimaline karşılık ek özellikler gerekecek ve tabii güvenilirliğininde artması gerekiyor.

islergucler

Hem ticari, şu bu diyorsun. Hem para harcamak istemiyorsun. Parayı bastırıp alacaksın.
Yok parası çok ise, cracklisi vardır indirip kullanacaksın. Bu kadar düşünecek ne var bunda ?

djmalan

Paradan kaçan kim?Önemli olan para verdikten sonra doğru dürüst çalışması.Crack ile ticari iş zaten olmaz.Hak ,hukuk,falan bunlar da önemli...

MC_Skywalker

Yazılımlar 90 gün para iadesi ile satılır. bunu dikkate alarak satın almanız gerek.

djmalan

Alıntı YapYazılımlar 90 gün para iadesi ile satılır. bunu dikkate alarak satın almanız gerek.
Bunu ilk defa duyuyorum.Ama adamlar demosunu bile vermiyorlar zaten,amicus mu ne sadece onu veriyorlar.

islergucler

Crackli son versiyonu var. İndirirsin kurarsın. Kodu yazarsın, işi bitirirsin. Hak hukuk var ise; Crackli olarak işini gördüyse parasını ödeyip lisans satın alırsın. 100 pound muş fiyatı. 300 TL civarında ediyor. Para mesele degilse dert nedir? 300 TL için para mesele de olmamalı zaten .

Bunu kiralamak isteyen olsa kaç paraya kiralayacak ki ???

djmalan

Alıntı YapPara mesele değilse dert nedir? 300 TL için para mesele de olmamalı zaten
.
Parayı verirsin işini çözmez dert olur.Paran çöpe gider,uğraştığın yanına kalır.
Parayı verirsin işini çözer dert olmaz.Helal olsun dersin.
Kimse parasını çöpe atmak istemez ,Yurtdışı dır muhatap bulamazsınız,falan.Geçenlerde  CCS ile çalışan bir arkadaşa aynı konudan bahsettim,abi parayı verip alırsında sorunlarını çözmeyebilir,yazılım işinde bu tür şeyler sık yaşanıyor diye beni uyarmıştı o yüzden bende konunun bu kadar üzerine gittim.
300 lira büyük para değil ama milli servet.
Hem benzer sorunları olan belki başkaları da vardır bu yazıları okuyup yararlanacaklar,o yüzden lütfen ;bu arkadaş 300TL için forumu meşgul ediyo diye bişeyler gelmez aklınıza inşallah.
Dediğiniz gibi crack li yeni versiyonu deneyeceğim,olursa satın alacağım,olmazsa ,üşenmeyip arayüzüde ASM de hazırlaycam(zaten diğer yerleri asm ile yazılmıştı).
Saygılar sunar ,herkese başarılar dilerim... :)

t2

Proton, tercih etmek için özel bir sebebiniz yoksa tercih etmeyin. para vermeye de gerek yok.
aynı işi yapacak ucuz başka derleyici varsa onu kullanabilirsiniz. asm, pbp, mikroelektronika, veya mümkünse microchipin kendi derleyicileri.

Proton, crackli versiyonu denediniz kullandınız. sonra da satın aldınız. şu sorunları gördüm, bu özelliği istiyorum dediniz. tık yok. adamın keyfi yerine gelmemiş yapmaz. mecbur değil.  Bak, görmüyormusun sorun var işim aksıyor dersin. cevap yok. cevap gelse de meşgulüm müsait zaman belki bakarım şeklindedir. yani protonu yapan adamın tavrı bu. lisans satın almakla böyle bir destek almış oluyorsunuz.  ama belki de  hiç desteğe ihtiyacınız olmaz. zaten istediğiniz gibi çalışabilir.