LCD li alarmli saat devresi lazim.

Başlatan vedo35, 03 Ağustos 2013, 03:08:25

vedo35

Arkadaslar googleda biraz gezindim en hosuma bu gitti ama devrenin sema ve kodunu indiremiyorum elinde olan varsa yardimci olabilirmi rica etsem?

http://www.elektrotekno.com/about29764.html

Yada benzeri olan ama duzgun calisan, zamanla ileri geri kalan bir sey istemiyorum, mumkunse denenmis calisan olani varsa sizden ricam olur.

Bu arada birde bu linki buldum 10 alarmli olanida cok hos ama linkler mevta olmus  :(  Elinde olan varsa yenileyebilirmi acaba?

https://www.picproje.org/index.php?topic=15829.0
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

ziyaretci

Yazılım bilgin varsa kendin yapabilirsin.

vedo35

Yok valla olsa kendim yapardim ama yok iste.
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

vedo35

izzethoca

bir iki gün beklersen yeni bitireceğim bir devre var paylaşabilirim

vedo35

Dort gozle ve sabirsizlikla bekliyorum. Bu saati evde kullanacagim. Estetik olsun diye ozel bir kutu yapmayi dusunuyorum. Alarmini uyandirmasi icin kullanacagim.

esensoy

En tehlikeli an "zafer" anıdır.

vedo35

Allah razi olsun, arkadasim. Cok tesekkurler.

Recep METE

Hocan hotfileden indiremedim.Başka bir dosya yükleme programına atabilir misiniz acaba.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

vedo35

Cok basit arkadasim. Sadece regular download u tiklayin, 20sn bekleyin.  Sonra download icin buraya klik le yazisina tiklayin oluyor.

Recep METE

Hocam isiste alarm çalmıyor.programda bir sıkıntı var hehalde.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

vedo35

Yapma gozum umarim olmaz cunku butun malzemeler elimde sadece eagledan oturup semasini cizecem okadar. Bende isis yok dahadogrusu nasil kullanilir onuda bilmem ama eagleda yapmaya calisacagim. Bu arada izzethocam sizin yapacaginiz proje ne oldu? Hala bekliyorum ?