Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine

Başlatan eml581, 01 Kasım 2013, 21:43:35

trgtylcnky

Eğer biraz daha açık anlatırsanız nerede hata yaptığınızı daha iyi anlayabiliriz diye düşünüyorum.

musti463

İlizyondur.Yoktan var eden yalnız Allah(cc)'dır.
Mustafa Emir SADE

predator

termodinamiğin 1. kanununu çürütür ama bütün evi 1 tane topraksız prizden besler

mistek

boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

berke_42

''Yelkeni olmayan gemiye rüzgar da yardım edemez.''

muhittin_kaplan

AsHeS

drozk

Olaysız dağılalım arkadaşlar.  :)

tayfun5668

free energy ülkemizdeki insanlar tarafından zamanında keşfedilmiş bir enerji türüdür  biçok kişi tarafından kullanılmaktadır hatta az buz değil koca koca fabrikalar bile endüstriyel tüketimlerini buradan karşılayabilmekteler bunun yüzünden kan bile dökülmüştür ama bunu batılılardan saklamaktayız kimsenin haberi yok

muhittin_kaplan

Gökhan BEKEN

Alıntı yapılan: tayfun5668 - 10 Ocak 2014, 08:10:20
free energy ülkemizdeki insanlar tarafından zamanında keşfedilmiş bir enerji türüdür  biçok kişi tarafından kullanılmaktadır hatta az buz değil koca koca fabrikalar bile endüstriyel tüketimlerini buradan karşılayabilmekteler bunun yüzünden kan bile dökülmüştür ama bunu batılılardan saklamaktayız kimsenin haberi yok
Ortada bi halt olmadığı halde bu kadar geyik yapıldığına göre, öyle birşeyi gerçekten yapmış olsalar susmazlar.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

Erol YILMAZ

Sakarya Nehri üzerine H.E.Santrali kurdular, hem de Free enerji işinin kralına 1-2 km mesafede.

Orada Fip-Free enerji dururken sen git, milyon TL leri HES e yatır.

Bu reel insanların yaptıkları, anlaşılır gibi değil :)

malpaslan1979

Nobel ödülü alan ve free enerji üzerine çalışan bir bilim adamı hatırlıyor musun?

Yada herhangi bir bilimsel dergide yayınlanan (hakem heyeti olan dergilerden bahsediyorum) beleş enerji makalesi okudun mu? 

computerboy

Bemim makinada (co diyorum ben ona.) free üretim yapıyor: )

t2

free energy .. biçok kişi tarafından kullanılmaktadır..  kimsenin haberi yok
Olmaz olur mu az önce haberlerde gördüm operasyon yapılıyormuş. icra takibi başlamış. bazı bölgelerde %70  kadar free enerji kullanımı yapılıyormuş. KAÇAK Elektrik.