Bugün Ne Sökelim? -3- KATI MEYVE SIKACAĞI dağıttım, anlattım. Video.

Başlatan elekTRofizikci, 13 Aralık 2013, 09:53:11

elekTRofizikci

Bu hafta arkadaşlar, bozuk bir katı meyve sıkacağı makinasını dağıtıyoruz.  Video iki kısımdan oluşuyor. Birinci kısım (ilk yedi dakika) resimlerle anlatım. İkinci kısım ise kamera kaydından oluşuyor.

Yine tekrar ediyorum yaptığım yanlış anlatımlar olabilir ki var araştırdıkça öğreniyorum.

Lütfen bildiğiniz doğruları yazınız, paylaşınız... Sağlıcakla...

https://www.youtube.com/watch?v=8vjILAcAago
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

ertsen

Analyzer

Selam,

Evet ben de keyif alıyorum. Küçük bir önerim olacak. Örneğin elektronik bir üründe; kart üzerinde neler var, kart ne iş yapar,
yolları takip ederek belki devrenin çalışmasını da anlatırsanız daha güzel olabilir.

Analyzer
Üşeniyorum, öyleyse yarın!

guest

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: guest - 13 Aralık 2013, 12:55:08
bir günde televizyon sökeleim ....

şuan resimleri ve videosu hazır 37 ekran LCD TV konusu haftayı beklemekte. Yayınları genelde Cuma Ctesi yapmaya yani hafta da bir konu işlemeye çalışıyorum. Sağlıcakla

mesaj birleştirme:: 13 Aralık 2013, 14:28:28

Alıntı yapılan: Analyzer - 13 Aralık 2013, 12:08:06
Selam,

Evet ben de keyif alıyorum. Küçük bir önerim olacak. Örneğin elektronik bir üründe; kart üzerinde neler var, kart ne iş yapar,
yolları takip ederek belki devrenin çalışmasını da anlatırsanız daha güzel olabilir.

Analyzer

Öncelikle teşekkürler. Birilerine faydalı olmak amacıma ulaşmış olmak beni daha da kamçılıyor ve şevkimi arttırıyor. Tamirci olmadığımdan herşeyi bilemiyorum. Ama sizin dediğiniz çok mantıklı. Bundan sonra daha geniş anlatım yapmaya gayret edeceğim. Çevremdeki daha uzman kişiler buldukça ve onlardan öğrendikçe... sağlıcakla...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

metaltrrocker

Guzel bir konu. Önceki yaptığınız çalışma sadece resimlerden oluşuyordu şimdiki gayet iyi.basarilarinizin devamını dilerim:)