TDA 7375 ile oto amfisi

Başlatan Processor, 13 Şubat 2005, 01:15:36

Processor

Arkadaşlar ben tda 7375(2x35 watt) ile bir oto amfisi yapmak istiyorum.devre datasheetteki.bu devrede çok az eleman var.acaba bu devreyi deneyen var mı ?nasıl bir sonuç alırım.zaten öyle çok fazla bir güç istemiyorum.yani datasheetteki devre uygun mu ?ayrıca tda 1554 ile arasında çok fark var mı ?deneyen ya da bilgi sahibi olan bir fikir verirse sevinirim.bide stand-by ve mute ile ilgili pinler var.mesela stand-by pinine (+)uygulayınca mı ses çıkışı alınıyor veya boşta mı duruyor yada nasıl bir şey ?.herkese iyi çalışmalar.

reccom

datashedeki devreyi aynene uygularsan devre çalışır oradaki şema standarttır ve uygulanmıştır ben tda1554 lü 2x22w ı denedim ses çok güzel ve netti bunu bilmeme ama bir sorun olmaz datashedde stnby ve mute bağlantısını vermiştir vermemişse +beslemeden bir direnç al 10k değerinde şasedende 47Uf lık kondansatör direncin ucuna kondansatörün +ucu dirençle birleştir ve mute stnby a ver
mail [email]gungor.h@hotmail.com[/email] daha fazla devre ve uygulama için resme tıkla [/url]