derleme hatası

Başlatan bbs2006, 29 Aralık 2013, 15:49:30

bbs2006

merhaba
aasemlyde program yazıyorum. bunun mblap  da yzıyorum derle dediğim zaman bana derleme hatsı veriyor. sebebi. nedir. program kodlarında hata yaok.

Tagli

bbs2006 kardeşim, 400 küsur mesajın olduğuna göre kayda değer bir süredir bu forumu takip ettiğini varsayabiliriz herhalde. Bu süre içinde şu temel birkaç şeye dikkat etmiş olmanı beklerdim:
Bilgisayarın sana verdiği hatanın ne olduğunu bilmeden kimse sana yardım edemez.
Program kodlarında hata olup olmadığını bilemezsin. Kodları paylaşmazsan biz de bilemeyiz.
Gökçe Tağlıoğlu

ipek

Bbs2006 kardeşim programıda mesajın gibi yazdı isen muhtemelen çalışmıyacaktır. ;)

metaltrrocker

Alıntı yapılan: ipek - 29 Aralık 2013, 19:04:06
Bbs2006 kardeşim programıda mesajın gibi yazdı isen muhtemelen çalışmıyacaktır. ;)
Aynen katılıyorum.Akıllı telefondan yazılmış bile olsa bu kadar kötü bir imla ile yazılamazdı.

olemiss

Alıntı yapılan: Tagli - 29 Aralık 2013, 16:26:22
bbs2006 400 küsur mesajın olduğuna göre...

Ya, ben de aynı şeyi gördüm ve anlam veremedim!  Acaba hesabı mı hack'lendi diye düşündüm!

::)

mesaj birleştirme:: 29 Aralık 2013, 20:18:50

Alıntı yapılan: ipek - 29 Aralık 2013, 19:04:06
Ülkenin durumu, vs sonucu akşam akşam hiç güleceğim yoktu, iyi oldu vallahi!  Çok teşekkürler!  :D

Puan sistemi olsa vote up yapardım!
Yazılım Mühendisi, Çevirmen.

bbs2006

hiç alay edilecek bir konu olduğunuz zannetmiyorum. ikinci olarak ben genelde  ccs c derleyicisini kullanıyorum. mesajın derlemişi sonucunu sie gönderirim. sorun benim mesaj sayım değil. kusura bakmayın.