Makineye yeni HDD ancak daha yüksek kapasiteli mümkünmü?

Başlatan OG, 18 Ocak 2014, 23:15:00

OG

SATA HDD olan makinede 3 partition var. Artık yetmiyor. Daha büyüğü mümkün ancak yeni kurulumlarla uğraşmak istemiyorum. Çok fazla program var.

Daha yüksek kapasite HDD alıp buna image olarak gecirebilirmiyim. Image aldıktan sonra da Windows araclarıyla veya farklı programlarla partitionları büyütmek istiyorum.

Mümkünmüdür?
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

t2

Norton Ghost ile çok guzel olur. imajsız da olur.  Disk to disk secilecek. Buyuk diskte aynı partitionlar daha buyuk olacak. Kendi soruyor.

Windows ve diger prog.lar aynen calışır. Aynı bilgisayarda.

Ghost disk veya Hiren cd gerek.

atomx

acronis true studio da kullanabilirsiniz disc clone secenegi mevcut clonlama isleminden sonra birim genisletme islemlerinizide gerceklestirebilirsiniz
Hüseyin TECER

OG

Bu programların flash disc de boot edeni varmı? CD okuyucu nanay.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

atomx

Hüseyin TECER

polleme

Acronis'in boot CD'si var, onunla boot edip istediğiniz imajı alabilir veya imajdan dönebilirsiniz. Sürekli kullanıyorum.

esensoy

İki ay önce SSD aldım, üzerinde sadece windows ve sık kullandığım programlar kurulu, diğer program ve datalar eski diskte duruyor,
hız açısından çok memnunum, tavsiye ederim,
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

MC_Skywalker

acronis true studio ile eski diskin image alın. yeni diske imge aktarıken sorar yeni disk büyük ona göre işlem yapayımı der onayladığınızda işlem tamam. YAnlız windows Aktivasyon isteye bilir.

smyomekatronik