Esnek - Kivrilabilir hoparlor

Başlatan z, 26 Nisan 2014, 01:01:38

एक होना

fiyat uygun. kritik uygulamalı yerler için kullanılabilir. sadece wat olarak biraz düşük.

Ramiz

Alıntı yapılan: BRL - 26 Nisan 2014, 01:40:58
fiyat uygun. kritik uygulamalı yerler için kullanılabilir. sadece wat olarak biraz düşük.

Fiyatının uygun olduğuna eminmisiniz? ben fiyatı $34.95 olarak okuyorum??
Electrical & Electronics Engineering -> Step one

Veli B.

Samsung, LG vb telefonlarda kullanılan minicik ama dehşet ses veren hoparlör ilginç.

Bu hoparlörü nereden temin edebiliriz, bilgisi olan var mı?

एक होना

hocam bir takım hoparlör için 50.000$ para ödeyen müşterilerim için sorun olacağını sanmam 34.95$

mesaj birleştirme:: 26 Nisan 2014, 02:45:20

örnek bir hoparlör
http://www.ehifi.com.au/brands/b-w/prestige-series/nautilus.aspx

Ramiz

Alıntı yapılan: katana - 26 Nisan 2014, 02:40:33
Samsung, LG vb telefonlarda kullanılan minicik ama dehşet ses veren hoparlör ilginç.

Bu hoparlörü nereden temin edebiliriz, bilgisi olan var mı?

Evet. Bunu bende merak ediyorum. Bahsettiğiniz hoparlörler suspension(Türkçesi ne bilmiyorum) denen bir yapıya sahip. Tıpkı koca hoparlörlerdeki gibi ve bu sebepten, çok iyi ses veriyorlar. Bunu araştırmak gerekli. Gerçekten iyi bir konuya değindiniz.

Alıntı yapılan: BRL - 26 Nisan 2014, 02:42:29
hocam bir takım hoparlör için 50.000$ para ödeyen müşterilerim için sorun olacağını sanmam 34.95$

mesaj birleştirme:: 26 Nisan 2014, 02:45:20

örnek bir hoparlör
http://www.ehifi.com.au/brands/b-w/prestige-series/nautilus.aspx

Verdiğiniz örnekteki hoparlör ile z nin gösterdiği hop. sizce aynımı? Aynı mantıkta ilerliyorsak, bende size aşağıdaki hoparlörü örnek gösteririm.

Not: Bozuk para büyüklüğündedir.
Electrical & Electronics Engineering -> Step one

एक होना

hocam ben kıyaslama yapmadım. sadece fiyat uygun dedim siz pahalı dediniz. bende alan kişiye göre fark gösterir demek için link verdim.

eklediğiniz resimdeki piyazo hoparlör ile yapılan bir sürü örnek var ve fiyatları da biraz yüksek.

Ersin

Fiyat tabii ki pahalı , verdiğin örnek hi-end hastaları nın gözde hoparlörlerinden biridir, ondan pahalı olanı da var ona bakarsan. Söz konusu ticarı bir ürün olursa fiyat çok yüksek.

z

Oncelikle bu hoparlore nerede ihtiyac duyulur onu bilmek gerekir.

Klasik hoparlorun kullanilamayacagi yerde ancak ve ancak bu hoparlor kullanilabilecekse fiyati pahali degil.

Fakat benim aklima ozel uygulama alani gelmedi.

Eger suya dayanikli ise su alti uygulamalari, giysiye dikilmis hoparlor, kask ici uygulamalar belki.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

एक होना

@Z hocam

benim aklıma gelen yer teknelerde kullanılabilinir.
tekne yapılır iken mühendisler bir çok şeyi es geçiyor. RİNA yada buna benzer kurumdan onay almak istediklerinde eksikler ortaya çıkıyor. gemiciler için anons sistemi yada manevra yerlerine komut verebilmek için gerekli oluyor (Teknenin büyüklüğüne göre değişiyor)

teknede tüm işlem bittik den sonra hoparlör koyabilecek yer sıkıntısı yaşanıyor. manevra yerleri haricinde gemicilerin konaklama yerleri için acil durum çağrı sistemi içinde kullanıla bilinir.

bahsettiğim gemiler ahşap ve polyester. istenilen yeri hoparlör için delmek yada harici kullanmak için sıkıntılı yerler.

villa tarzı evlerde hizmetlileri çağırmak yada uyarı sistemi içinde kullanılabilinir.

hamak sefası yapanlar için de kullanıla bilinir. baş tarafa gelecek şekilde yerleştirilip doğa sesi dinletile bilinir.

bebekler içinde uygulama alanları olabilir.

@Ramiz hoca haklı fiyat konusunda. neden mi haklı.
sade bir ev için pahalı
uygulama yada bir projede değerlendirme konusunda pahalı.
test için almak pahalı.

ben de haklıyım. neden mi.
iş yaptığım yerler genelde para sıkıntısı yaşamayan kişilerin. söyledikleri kelime şu kardeşim şu işi hallet kurtar bizi şu sorundan. yada kaptanları söylüyor bunu. aman şu işi hallet patronla bizi papaz etme.