Google Hesabıma giriş yapamıyorum.

Başlatan Mucit23, 12 Mayıs 2014, 21:24:34

Mucit23

Chrome çok ağırlaşmıştı. Dedim Geçmişi felan tümüyle slip ardından tarayıcıyı sıfırlayayım. Yaptım ama yapmaz olaydım. Şimdi Google hesabıma giriş yapamıyorum. Şöyle

Oturum aç diyip bilgilerimi giriyorum. Ardından telefonuma doğrulama kodu geliyor. Onuda girip giriş yaptığımda "Bu web sayfası kullanılamaz diye" boş sayfa çıkıyor.

Ne yaptıysam youtube veya google üzerinden hesabıma giriş yapamadım. Aynı şeyler Tekrarlanıyor.

Birtek chrome silip yeniden yüklemediğim kaldı. Sabahtan beri beni deli etti resmen  >:(

Ne önerirsiniz?

एक होना

chrome yi kaldırıp tekrar yükle derim. kaldırırken tüm bilgileri de kaldırsın.

Mucit23

Hocam anlamadığım bir sebebten dolayı gmail'e giriş yapabiliyorum. Ama mesela google anasayfa veya youtube anasayfayı açtığımda giriş yapılmamış görünüyor. Youtube üzerinden giriş yaptığımda çok zaman boş sayfa hatası alıyorum.

mesaj birleştirme:: 12 Mayıs 2014, 22:53:46

Silip tekrar yükledim chromu. Şimdi google üzerinden giriş yapabiliyorum ama youtube yine aynı hatta HTTPS ile açılmıyor youtube, HTTP ile açtığımdada yine hesabıma giriş yapamıyorum.

Varmıdır bir çözümü?

एक होना

enterasan bir durum. yeni aklıma geldi dün bir program yüklemiştim hemen hemen her sayfada reklam çıkmaya başlamıştı. aradım en son yüklediğim program haricinde başka programlarda yüklenmiş bir şekilde kaldırdım hepsini şu an sadece bir sayfa haricinde diğer sayfalarda sorun yok sorunlu sayfaya hiç bir şekilde giriş yapılamıyor. garip bir durum. sende başka sayfalar bende başka sayfalar.

mesaj birleştirme:: 13 Mayıs 2014, 00:33:22

hocam dns ayarı girdiysen bir değiştir.

216.87.84.211
23.90.4.6

birde bunu dene.

barisertekin

Başlat -> Çalıştır -> %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

Açılan klasördeki her şeyi sil.

Mucit23

Yok olmadı. Youtube da giriş yapamıyorum

Aslında internetin tümü sıkıntılı. Şu internet yasasımıdır ne zıkkımsa internetin içine etti. Google'un servislerini kullanırken çok sık SSL hatası alıyorum. Sayfalar açılmıyor. Tam ihtiyacım olduğu sıralarda 15-20 dakika boyunca mail'e girememek adamı çileden çıkartıyor. Fakat Nedense birtek Google'un servisleriyle bu sorunlar yaşanıyor.

Herneyse alışmamız gerekecek anlaşılan.

Şunu sorayım. Sağlıklı bir şekilde internete girmek için sizler neler yapıyorsunuz? Ben Şuanda DNS felan değiştirmemişim. Sadece youtube'a girebilmek için Host Dosyasına Youtube'un IP adreslerini eklemişim.

OG

Yandex DNS ile hiçbir problem yok.

Bütün programları kapatıp CCleaner ile PC de temizlik yaptırın.
CCleaner ile Register temizliği de yapın (yedekleme sorusunu onaylamayı atlamayın ne olur ne olmaz).
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

hgs

metaltrrocker

Host dosyasını kaldırıp, herhangi bir vpn yada zenmate eklentisi ile youtube hesabına giriş yapmayı denermisin?
Ssl bağlantı hatası bende de sinir krizlerine sebep veriyor. arama moturuna yazıyorum 10 dakika sonra uyanıyor, kendine geliyor de cevap veriyor bana makine.

Mucit23

Yandex DNS işe yaradı herhalde

CCleaner ilede temizlik yaptım. Şuan bayağı bir gelişme var.

Birazdaha kullanayım kendini belli eder

@OG hocam teşekkürler.

OG

Alıntı yapılan: Mucit23 - 13 Mayıs 2014, 21:05:06
Yandex DNS işe yaradı herhalde
Güvenlik önlemi gerekirmi bilemem tabi. Yandex de bir tür CIA, KGB vs. Google da aynı. O anlamda hiç birine güvenilmez.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.