Bu nasil bir havya ucu ?

Başlatan baran123, 15 Haziran 2014, 19:31:26

baran123

Merhabalar, almanyadan enistem bir havya getirdi ama ucu degisik amaci ne bunun nerede kullanab
ilirim ?

http://i.hizliresim.com/MYMJ0M.jpg

Mr_YAMYAM

O alet havya değil. Yakma aleti.
Tahtayı yakarak resim çizme amaçlıdır.

baran123

Bana havya diyince bende lehim amaçlı zannettim hmm güzelmiş bunu yapmak için nasıl bir tahta gerekli biliyor musunuz deneme isterim :D

Tagli

Benim de babam aynı hatayı yapmıştı. "Oğlum sen elektronikle uğraşıyorsun, bak sana havya aldım" diye böyle bir tahta yakma aleti almıştı. Çeşit çeşit ucu vardı içinde.
Gökçe Tağlıoğlu

baran123

Aynı durumdayız "sana guzel bır havya getırem,hırdavatcı adamsın işine yarar" dendi :D

Murat Mert

Alıntı yapılan: baranekrem9 - 15 Haziran 2014, 21:35:24
Aynı durumdayız "sana guzel bır havya getırem,hırdavatcı adamsın işine yarar" dendi :D

İyiymiş :)
Arkadaşın birisinin bir arızasınangitmiştim triyak sökmek için havya lazım oldu bende var dedi. Gitti pimaş boru gibi kocaman bir havya getirmişti :)
mert07

learner

Alıntı yapılan: Tagli - 15 Haziran 2014, 20:49:07
Benim de babam aynı hatayı yapmıştı. "Oğlum sen elektronikle uğraşıyorsun, bak sana havya aldım" diye böyle bir tahta yakma aleti almıştı. Çeşit çeşit ucu vardı içinde.

Bu kadar adam böyle düşündüyse vardır bir hikmeti. Bende kendime bitane alayım ne olur ne olmaz :)

baran123

Alıntı yapılan: mert07 - 16 Haziran 2014, 11:59:30
İyiymiş :)
Arkadaşın birisinin bir arızasınangitmiştim triyak sökmek için havya lazım oldu bende var dedi. Gitti pimaş boru gibi kocaman bir havya getirmişti :)
ahahah pimaş boru :DD