ELEKTRİKLİ SİNEK ÖLDÜRÜCÜ PARÇALIYORUZ_ Tamir Ediyoruz_ 50. video

Başlatan elekTRofizikci, 06 Temmuz 2014, 19:15:10

elekTRofizikci

Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN. Bu videomuzda yaz mevsiminin vazgeçilmezi sinek ( :) )
ve sinek öldürücüleri parçalıyoruz. İki tip cihazı sökeceğiz ve çalışmasını anlatacağız.
İyi Seyirler.

http://youtu.be/sRcko8z4z2Q
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Andromeda

Uzun bir fluoresan armatürü ters olarak tavana yakın ahşabın üzerine koymuştum , ışığı doğrudan
gelip gözü almasın diye...bir süre sonra sinekler yansıtıcı aynanın orada birikmişler..hem aydınlatma yapıyor hem de sinek toplayıcı :)
kapıda  sineklik olmasına rağmen bir yerden giriyorlar ..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

t2

elektrofizikci arkadaş, merak ettiğimiz fakat fırsat bulup açamadığımız cihazları gösteriyorsunuz. videoları her zaman olmasa da ilgiyle izliyorum.

Nacizane ufak bir önerim olabilir mi? Belli ki vidyoyu yayınlamadan önce tekrar izlemişsiniz. Hatta üzerine yazılar yazmışsınız. Bu aşamada bazı gereksiz kısımları hızlandırmanız veya atlatmanız izleyiciler için daha iyi olur. Mesela cihazın içini açma aşamasını göstermeyip hazır açılmış halini göstermeniz isabet olmuş. fakat bu yüzde 5 vida var, diğer tarafı çevirelim. reklam etiketi filan var.. hmm burada da 5 vida var gibi kıısmları da kaldırsak  daha güzel olur. Bunları ayrıca lafla anlatmaya gerek yok. İzleyiciler zaten teknik insanlar, ve bir an önce cihazı açmanızı diliyorlar

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: t2 - 06 Temmuz 2014, 21:44:40
Nacizane ufak bir önerim olabilir mi? Belli ki vidyoyu yayınlamadan önce tekrar izlemişsiniz.
Öneri ve eleştirileriniz benim için çok önemli. Çünkü amaç sizlere hizmet verebilmek, merakınızı giderebilmek. Amaca ulaşamadıktan sonra bunu yapmanın bir anlamı yok. Teşekkür ederim katkınız için.
İmkan verdiği ölçüde dikkate almaya çalışacağım. Zaten videoları çok uzun tutmamak için bayağı kırpmalar yapıyorum. Her detayı vermek zorundayım bazen çünkü donanımlı olmayanlara da hitap ediyor çalışmalar, yeni başlayanlara ve öğrencilere...

İşin ilginç tarafı kendi hazırladığım videoyu tam olarak hiç izleme fırsatım olmadı :) bir video ortalama 8 saatimi alıyor ve artık bööö oluyorum :)

Tekrar teşekkürler. Katkılarınızı her zaman bekliyorum.  Sağlıcakla...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com