Çincesi Olan Yardım Lütfen!

Başlatan FxDev, 13 Temmuz 2014, 23:03:18

FxDev

http://www.sdjingrui.net/en/pro-d.asp?titleid=1&id=467

Elimde bu sensörden bulunuyor ve benim hiç çince bilgim yok. Flow meter olarak kullanacağım arkadaşın özelliklerini bilmek istiyorum fakat sağolsunlar arkadaşlar İngiçince kullanmışlar.
Yardım edebilecek olan var mı?
Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

muuzoo

İlk aklıma gelen resimdeki yazıları Abby Finereader kullanarak OCR ile metne çevirip daha sonra google translate ile ingilizceye cevirmek. Ancak yarın deneyebilirim.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

FxDev

Forumda bazı bağnaz kişiler tarafından engellenip, atıldım. Tüm bu bağnaz kişilere rağmen Atatürkçülüğü sonuna kadar savunacağım; onlar da bağnazlıklarında boğulacaklar. Haberleşme için: info[at]firatdeveci.com / ©firatdeveci.com - ße Different Everytime!

Mucit23

Fırat hocam, Google Translate nin Android versiyonu telefonunuzda varsa bu program ile fotoğraftan metin bulup çeviri yapabilirsiniz. Ben daha önce bir cihaz üzerinde yazan çince yazıların fotoğrafını çekerek Türkçeye çevirttirmiştim.

Sizde belki telefonunuzla Bilgisayarın ekranında fotoğraf çekerek yazıları Türkçeye çevirebilirsiniz. Denenebilir. 

engerex

ebay veya aliexpresste kesin satılıyordur. İngilizcesi vardır.

FxDev

Alıntı yapılan: Mucit23 - 13 Temmuz 2014, 23:49:28
Fırat hocam, Google Translate nin Android versiyonu telefonunuzda varsa bu program ile fotoğraftan metin bulup çeviri yapabilirsiniz. Ben daha önce bir cihaz üzerinde yazan çince yazıların fotoğrafını çekerek Türkçeye çevirttirmiştim.

Sizde belki telefonunuzla Bilgisayarın ekranında fotoğraf çekerek yazıları Türkçeye çevirebilirsiniz. Denenebilir. 

Teşekkür ederim. Bu yöntemle bana lazım olan kısımları eksiksiz alabildim.

learner

FxDev

learner

Bende telefondan fotoğraf çekip çevirmiştim. Hiç yoktan iyidir. :D Önemli olan işinizin görülmesi zaten. Kolay gelsin.
https://www.dropbox.com/s/l5ejby3wfozfsew/20080614163746.jpg

FxDev

Benzer bir çevrim olmuş ama bu program işimize yarayacak gibi :D