C# Form tertemiz oldu !

Başlatan GreeN, 27 Ekim 2014, 15:25:23

GreeN

Form üzerinden bir butonu form1.designer.cs üzerinden aşağıdaki gibi satırı devre dışı bırakınca form tasarım ekranına girince yukarıdaki ekranla karşılaştım. ignore and continue dediğimde form tertemiz oldu. form üzerinde ne var ne yok hepsi gitti. İşin kötü tarafı birden fazla formda bu şekilde oldu.
Projede 14 form var 8 tanesi tertemiz oldu. Bunun basit bir çözümü var mı? Form tasarımını geri getirmenin bir yolu var mı ?

// private System.Windows.Forms.Button button1;
        private System.Windows.Forms.Label label1;
        private System.Windows.Forms.Label label2;
Terörü Lanetliyoruz.

Emin Aydın EROĞLU

Zamanında benimde başıma gelmişti fakat o zamanlar geri getirememiştim. Şimdi aynı olayı yaşadığım zaman ise İgnore and continue seçeneğini yerine  Show Call Stack a tıklayıp oradaki referans satırını sildiğin zaman normale dönecektir.

yldzelektronik

Bu haliyle sakın derlemeyin.

label1 üzerinde imleç varken F12 ile Go To Defination ile tanımlandığı yere gidin.Orada gerekli düzenlemeyi yapın.Düzelecektir.
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

GreeN

form1.designer.cs içeriğindeki tüm satırları temizlemiş. o yüzden geri dönüşü yok sanırım. Ne kadar berbat bir şey anlamadım , "yok say ve devam et" yerine "projeyi imha et ve emeklerinin içine et " koysalarmış tıklamazdım . GreeN Çok kötü hissediyor!
Terörü Lanetliyoruz.

yldzelektronik

Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

GreeN

:)
Terörü Lanetliyoruz.