LEDLİ RESİM ÇERÇEVESİ ÇALIŞMASI...(Kendimiz Yapalım)

Başlatan elekTRofizikci, 13 Aralık 2014, 23:16:15

elekTRofizikci

hazırlayan: elekTRofizikci. Eldeki malzemeler ve uygun bir çerçeve ile yaptığımız, gece görüntüsü gerçekten hoş olan, gece lambası niyetine de kullanabileceğimiz bir basit çalışma. İyi Seyirler...

http://youtu.be/f7Pt4g_BAq4

Fotolar: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.331098293745092.1073741845.291475934373995&type=1
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Recep METE

Hocam, picproje sitesinin gördüğüm kadarıyla en verimli, en üretken, en paylaşımcı üyesi sizsiniz.Site yöneticileri yerinde olsam sizi onore ederdim. Ha bu arada ambar7,z, meftun ve birkaç kişiyi de unutmamalı.Çalışmanız çok güzel,ilham verici.Ayrıca teşekkürler.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: semfero - 14 Aralık 2014, 13:17:08
Hocam, picproje sitesinin gördüğüm kadarıyla en verimli, en üretken, en paylaşımcı üyesi sizsiniz.Site yöneticileri yerinde olsam sizi onore ederdim. Ha bu arada ambar7,z, meftun ve birkaç kişiyi de unutmamalı.Çalışmanız çok güzel,ilham verici.Ayrıca teşekkürler.

Eksik görmüşsün.

elektronik

@elektrofizikci paylaşımların güzel tebrik ederim.
bu tür paylaşımlarını tek başlık altında toplasan ulaşılması daha kolay olur.

helloworld

Recep METE

printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: semfero - 14 Aralık 2014, 13:17:08
İlginizden dolayı ben teşekkür ederim. Site yönetimi onore etti sayılır, videolarımdan dolayı çok taşlandığım (eleştiri sınırlarını aşmışlardı) zamanlarda özelden o arkadaşlar adına özür dilemişti. Bu yeterli benim için. Bu nedenle bende çok fazla teşekküre alışkın değilim bu sitede... :)

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2014, 05:26:01

Alıntı yapılan: elektronik - 15 Aralık 2014, 00:08:39
@elektrofizikci paylaşımların güzel tebrik ederim.
bu tür paylaşımlarını tek başlık altında toplasan ulaşılması daha kolay olur.

Çalışmalarım 4 başlık altında zaten, elektronikle alakalı olan, elektronik eğitimi, cihaz sökümü ve kendi yaptıklarımız konuları bu site için TEMEL ELEKTRONİK kısmında, teknolojik gezilerim videoları da seminer fuar başlığı altında mevcut.  Ayrıyetten elektrofizikci youtube kanalı, web sitesi ve face grubu, twitter adresi mevcut. Güncel ve anlık bilgiler orada...

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2014, 05:26:43

Alıntı yapılan: helloworld - 15 Aralık 2014, 00:13:08
tebrikler.video ile çok eğitici olmuş.
Sizede teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Bir amatörün elinden bu kadar geliyor işte...

mesaj birleştirme:: 15 Aralık 2014, 15:27:20

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 14 Aralık 2014, 23:48:39
Eksik görmüşsün.
Size de teşekkürler...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: semfero - 15 Aralık 2014, 07:53:34
Sizide mi Yazmalıydım.

Yazın, yazmayın benden bir şey eksilmez yada artmaz. Eksik görmüşsün dedim üyelik tarihinize binaen.

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2014, 00:13:33

Alıntı yapılan: elektrofizikci - 15 Aralık 2014, 15:24:08
Size de teşekkürler...

Elinize sağlık hocam, paylaşımlarınız faydalı gerçekten. Eminim bir çok kişinin merakını gideriyordur.

overlok

Yanlış anlamazsanız, o adaptör kablosu önden görünmese daha iyi olurmuş. Girişi arkadan yatay olarak olmaz mıydı?
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: overlok - 17 Aralık 2014, 12:39:11
Yanlış anlamazsanız, o adaptör kablosu önden görünmese daha iyi olurmuş. Girişi arkadan yatay olarak olmaz mıydı?

Evet bu nokta beni de rahatsız etti ama başka oluru yoktu heralde diye hatırlıyorum. Videoda da söyledim zaten. Kısa bir jak alınırsa yada 90 derecelik olanlardan, bir nebze daha güz<zel olurdu. Arka kapak tak çıkar dı heralde, resim koymak için. Ondan yapamadım diye hatırlıyorum. Neyse de olmasa da daha güzel olurdu tabi :) Görüşmek Üzere...