LukeSkywalker Hocam ! Desteğinize Amadeyim ...

Başlatan HeCToR, 14 Ocak 2015, 20:31:29

HeCToR

LukeSkywalker Hocam Orjinal Lisanlarım Geldi İnşallah Hayırlı Olur Sizi Soru Yağmuruna Tutabilir Başınızı Ağrıtabilirim  :)

Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

LukeSkywalker

Hayirli olsun:)
Elimden geldigince yardim etmeye çalişirim.

HeCToR

Teşekkürler Hocam Şimdilik Bir Proje Üzerinde Çalışıyorum TFT ve TauchScreen  Pcb Çizimleri Filan Bitsin Pcb'ler Gelsin Dizgisi Tamamlanıp Programlanabilir Hale geldikten Sonra Start Vereceğim inşallah. İşin aslına bakarsanız acemiyimde Ankarada ikamet ediyorum Bana Öneriniz Olabilirimi Nasıl Bir yol İzleyebilirim Kurs Eğitimi olarak kitap eğitimi olarak Neler tavsiye Edebilirsiniz

LukeSkywalker

https://mikrodunya.wordpress.com/2014/11/10/mikroc-arm-egitimi/

mesaj birleştirme:: 14 Ocak 2015, 22:55:44

Gerçi siz pic32 kullanmaya karar vermissiniz, kurs arm üzerine. 
Pic32 ile calismadim daha once ama elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim. Visual tft ve visual glcd kullandim birkac uygulamada.

HeCToR

Benim PIC ağırlıklı Hocam Yarın ilk işim Aramak Olacak Şubatta Eğitim varmış Çok mersi

HeCToR

Hocam Önermiş olduğunuz kurs ile görüştüm Hafta içi eğitimleri varmış Bende Çalıştığım için Hafta İçi Gidebilmem çok zor Sağlık Olsun Bakalım

LukeSkywalker

Blogumdaki ders notlari kategorisinden faydalanabilirsiniz. Led yak sondurden baslayip 20 kusur not yazmistim.  Umarim o faydali olur.

HeCToR

Tamam Hocam Çok Mersi Takipteyim Zaten Özel Takıldığım konuları Size Sorarım