Araba için converter arıyorum

Başlatan ceyckr, 20 Mayıs 2005, 16:44:10

ceyckr

arkadaşlar araba için 330w gücünde ve +- 36V çıkışında bir convertor devresi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
ALTINORDU'LU OLMAK BİR AYRICALIKTIR

hayalet34

senin istediğin bir switch mode power supply vallahi kardeş bende araştırdım bulamadım.anfi için......KOLAY GELSİN ama bulursan siteye atarsan sevinirim..ALLAH KOLAYLIK VERSİN

hayalet34

s.a
kardeş yine rahatsız ettim kusura bakma bak bir site buldum inşaalah işine yara veya fikir verir

http://sound.westhost.com/project89.htm

ceyckr

hayalet34, allah senden ve pruvadan razı olsun tam aradığım gibi inşallah burada entegreyi bulabilirim.bulamazsam bana istanbuldan yardımcı olabilirmisin

hayalet34

ceyckr
s.a
kardeşim zaman bulabilirsem seve seve ama karaköye işim düşerse
unutmam

bulunduğun yer neresi senin

ceyckr

izmir kardeş sen msn adresin varsa özele atsana.

hayalet34

ceyckr
s.a
kardeş gönderdim alabilirsin

otm

Merhaba
İstediğin devreyi hiç trafo kullanmadanda yapabilirsin.Ancak çıkış akımı maksimum 10 amperle sınırlı.LM3478 ve LM3488 entegrelerini inceleyebilirsin.Eğer simetrik çıkış(+ 0 -) almak istiyorsan 2 tane kullanmalısın.Ben bu entegreyle 12 voltluk araba çakmak çıkışından laptop için 19 volt gerilim çıkışı alarak şarj etmede kullanıyorum.gayet stabil bir entegre voltaj değişimi yüksek akımlarda çok az.
Kolay gelsin

murat3854

arkadaşlar devreyi ben yaptım isteyenlere verebilirim baskı devre vb dükümanları
devre çalışıyor arkadaslar basta troid nüve bulmanız gerekir ondan sonra işe başlayın ben karaköyde zor buldum 3525 piyasada var eger bulamazsan tl494 kullan bende gerekli semalar var ilgilenen msn murat3854@hotmail