Elektronikte Arıza Bulma ve Giderme Teknikleri

Başlatan selimkoc, 18 Mart 2015, 15:27:09

selimkoc

28 Mart 2015 (Cumartesi) Saat 13.00 – 16.00 saatleri arasında, EMO Ankara Kızılay Şubesinde,

RE Elektronik'ten  Önder ŞİŞER Beyin "Elektronikte Arıza Bulma ve Giderme Teknikleri" eğitim semineri vardır. Tüm teknik arkadaşlara açık ve ücretsiz bir seminer olacaktır.

İsteyenler, EMO da halen satışı yapılan "Elektronikte Arıza Bulma ve Giderme Teknikleri -1" kitabını seminer sonrasında imzalatabilirler.

http://www.altaskitap.com/Elektronikte-Ariza-Bulma-ve-Giderme-Teknikleri-1,PR-117.html

HeCToR

Seminere katılmamız için kitap alma zorunluluğunuz varmı Başka hocalarımızdan kimler katılacak
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

selimkoc

Kitap almak isteyenler olursa kitap yazarı Önder Bey tarafından imzalanacak. Kitap alma zorunluluğu yok.

LukeSkywalker

Ankara'da ikamet eden elektronikçi arkadaşlar için oldukça faydalı bir etkinlik olacağı düşüncesindeyim.  Ben de katılmayı düşünüyorum. Önder bey bu konuda (arıza bulma ve onarma) çok tecrübeli. Tecrübesinden yararlanmak lazım.

HeCToR

Ben ve 1 arkadaşım geliyoruz   @LukeSkywalker  Hocam sizinde gelmenizi çok isteriz tanışmak için vesile olur
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

LukeSkywalker