Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

programlama sorunu

Başlatan ugur1405, 29 Mayıs 2005, 13:52:52

ugur1405

notepad de yadıgım asm uzantılı dosyayı nereye nasıl kaydetmeliyimki mpasm prgramının browse kısmında göreyim.veya değişik fikri olan varmı

Erkan Gench

yazdığın dosyayı mouse ile mpasm üzerine sürükle ve bırak.
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.

uysali

nereye kaydettiğin önemli değil herhangi bir yerde yeni not defteri aç, içine programını yaz yada yapıştır sonra bunu faklı kaydet. yanlız kaydederken ve txt uzantısını tümdosyalar olarak değiştir, dosya adını xxx.ASM gibi yazıp kaydedersen mpasm bunu açar.
kolay gelsin

SpeedyX

Kaydettiğin path uzunluğu ana drive dan (c:, d:, vb..) maximum 62 karakter uzaklıkta olabilir, yani dosyanın fiziksel adresinin karakter uzunluğu 62 karakteri geçmemeli.

ahmetyilmaz871987

dostum fark etmez istersen masa üstüne at ama browse dedikten sonra c : den documan and setting'den desktop'a gir ve oradan ok'le sonra da hex'e çevirirsin ben ahmetyilmaz871987..............

ha bi de sen bana iyilik edebilirmisin? bende displayde tarama yapamıyorum eger sen yapabiliyorsan bana kısaca anlatsana dostum ya
ahmet yılmaz