Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu yoğun bakıma kaldırıldı

Başlatan Gökhan BEKEN, 14 Nisan 2015, 01:16:13

Gökhan BEKEN

Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

erdcan

Allahtan umut kesilmez ama... insana ufuklar açan bir yaşantısı var kendisinin. uzun ömürler acil şifalar. Ülkemizin kıymetini pek de bilemediği güzel insanlardan birisi

Gökhan BEKEN

Facebook'da ailesinin yaptığı son açıklama bu(14.04.2015) :
Alıntı YapSON DURUM!
Birkaç gündür gözünü yarım aralıyarak bize bakıyordu. Bugün akşam üzeri gözünü tamamen açtı. Eminim sizlerin duaları sayesinde. Sayın Dışişleri Bakanı ilk telefon ettiklerinde bize ne yapabileceklerini ambulas uçak olabileceğini söylemişlerdi. Her gün aradılar, takip ediyorlar. Miami ve NevYork konsolosluklarıyla sürekli görüşüyoruz sağolsunlar seferber oldular. Geçen hafta doktorlar ümitsiz konuşmuşlardı. Sonra sizden gelen binlerce mektupta sorulan soruları doktorlara sorduğumda cevap alamadık her şekilde. Oğullarıyla birlikte iyice ısrar ettik. Beyinde hasar var, fakat beyin ölümü yok. Bize renkli bir MR gösterip açıklama yapamıyorlar. Şimdi burada ailece herkes tekrar oturup konuştuk. Ambulas uçak olursa Türkiye'ye gidelim orada Gazi Yaşargil hocayı aramışlar. Ne olacaksa Türkiye'de olsun, ölecek ise herkes ziyaret eder öyle ölür. Yaşarsa gene Allah'ın izniyle Türkiye'de olsun. Biz hazırız gelmeye her an. Bu insan sadece benim değil, millete ait biri fiş çekme sorumluluğu alamam. Binlerce mektup isyan ediyor. Herkes kendince biorezonans,akupuntur her şeyi tavsiye ediyor. Türkiye'de sevenleri hesap sorulmalı diye sorumlulardan diye isyan ediyor. herkes sevinsin eğer gelebilirsek.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

OG

Ülkeye Değer üreten bir ÜSTAD.
Allah halini işini kolaylaştırsın.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

ayhani

En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.

tcitak

kudretuzuner

Merhaba,
Türkiyenin ender yetiştirdiği Türkçenin savunucusu kıymetli insan Allah yardımcısı olsun acil şifalar versin. 
Amatör

mg1980

Türk Einstein'ına Allah'tan sağlık diliyoruz.