Kamera ve Kayıt Cihazı

Başlatan OG, 21 Nisan 2015, 16:25:27

OG

24 saat kayıt yapabilecek basit bir sisteme ihtiyaç var. Ses gerekli değil. Bu tür ürün çok ama 1 kere kullanılacağından ucuz bir şey arıyorum. Tavsiyesi olan varmıdır.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

z

Satıcıya gitip sorduğumda iki ürün önerdi. Birisi 4 Kanal diğeri galiaba 8 kanaldı. Daha ucuz olduğu için 4 kanalı seçtim ve ilk kez Çin malı bu ürünü yapanlara bravo dedim.

ECOTRONIC H.264
Model HM-04

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

t2

Tek kanal ise, android telefona kurulacak program ile kayıt yapılabilir. veya anahtarlık şeklinde satılan kamera alınır harici besleme ile SD kart ile kullanılır.

z

7/24 çalışacak cihaza güvenebilmeli insan.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

gumush

4 kanalli icine hdd takilabilen bir model var elimde gecici sure ise simdi kullanmadigimdan gonderebilrim. (Guvenlik kamera sistemleri icin DVR)
Hikmet Gumus  izmir

OG

Teşekkür arkadaşlar.
1 kere kullanılıp 1 kişiyi tespit etmeye yönelik kullanılıp kaldırılacağından ucuz bir araç içi kamera + kayıt cihazına karar verdim.
Bu iş için daha fazlası gereksiz.

mg1980

Prestigio'nun 100 TL civarında kaliteli araç kameraları var.Micro SD karta HD kalitesinde 8-10 saat kayıt yapıyor(32GB karta).Çözünürlük düşürülürse süre artar.Saygılar.

ercan_t

merhaba,

Eğer kullanacağın ortam çok kötü değil ise , akıllı telefonunu 1 gün koy kaydetsin.
"daily roads voyager" android uygulaması var kayıt yapıyor.

OG

Alıntı yapılan: ercan_t - 21 Nisan 2015, 17:42:42
merhaba,

Eğer kullanacağın ortam çok kötü değil ise , akıllı telefonunu 1 gün koy kaydetsin.
"daily roads voyager" android uygulaması var kayıt yapıyor.
Ya çalarlarsa  :)

Programdan haberimiz oldu teşekkür. Başka zaman işe yarar.

t2

Telefonda hat varsa,biri arayinca kayıt durur(mu)