PD 528 TANK GAUGING MODUL

Başlatan F.T, 22 Mayıs 2015, 19:12:59

F.T

Arkadaşlar bu modül tank seviyesi kontrolü yapan bir modül. internette  döküman bulamadım bu modül hakkında bilgisi olan varmıdır?
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

RaMu

Başka bir ismi olmasın.
Siz nereden buldunuz?
Fotosu veya satan bir yer var mı?
Ona göre araştırsak daha kolay bulunabilir belki.

mesaj birleştirme:: 22 Mayıs 2015, 19:26:12

Herhalde Emerson PD528.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

F.T

Hocam bu tank içinde oluşan hava basıncını değerlendirip çalışan bir modül.Üretici firma ismi proses data denmark.sitesinde bu üründen hiç bahsetmemiş.Nettede bulamadım.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

Karamel

Hocam boyle guzel animasyon resimleri nasil yapiyorlar? arduino nunda var boyle resimleri. coc tatli oluyorlar.... ::)

F.T

RaMu hocam teşekkürler.O kadar aramama rağmen bu kadar yaklaşmamıştım.Akıl akıldan üstündür.Boşuna dememişler.Fakat bu pd527 benim aradığım pd528.

RaMu

Estağfirullah hocam,
ben sürekli bir şeyler aradığımdan artık alışkanlık oldu kolay buluyorum,
bu yüzen foruma soru bile soramıyorum konuyu açana kadar zaten bulmuş oluyorum.
Biraz kurcalayayım varsa onuda bulabilirim belki.

mesaj birleştirme:: 22 Mayıs 2015, 20:52:07

Alıntı yapılan: Karamel - 22 Mayıs 2015, 19:57:58
Hocam boyle guzel animasyon resimleri nasil yapiyorlar? arduino nunda var boyle resimleri. coc tatli oluyorlar.... ::)
Karamel Proteusun 3D visualizer kısmıda fena değil ;)
birde kendi elemanlarını çizebiliyorsun,
zaten 3D çizim programı kullanıyorsan her şeyi yapabiliyorsun
ama bu konularda bilgim yok yanlış yönlendirmiş olmayayım.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html