RGB Şerit Led - Android

Başlatan LukeSkywalker, 24 Temmuz 2015, 12:58:34

LukeSkywalker

gokhangokcen

hocam güzel çalışma olmuş,ellerinize sağlık. eğer sizin için mahsuru yok ise kaynak kodları paylaşabilir misiniz?
Bildiğini paylaşmak, Allah'ın verdiği öğrenme yeteneğinin zekatıdır.

F.T

Hocam eline sağlık  güzel çalışma.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

LukeSkywalker

Teşekkürler. belki daha profesyonel hale getirilebilir üzerinde uğraşılarak..

Murat Mert

S.A.
hocam boş işler değil büyük düşünceler için ateşlemeler. Elinize sağlık.
mert07

tekosis

heveslendim ben de hocam güzel olmuş. zaman olursa uygulama yapmak isterim.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

muhendisbey

Merhaba, uygulamanız gayet güzel olmuş, diğer i/o, pwm uygulamalarınıza fayda sağlayacaktır, boşuna olmadığı kanısındayım.

OTG arayüzü ile benzer bir uygulama yapmak istiyorum. Neden bluetooth değil derseniz iletişim modülü kullanmak istemediğim doğrudan androidli telefonu kullanmak istediğim için.
https://github.com/mik3y/usb-serial-for-android
Bunu bir türlü entegre edemedim, yardımcı olabilir misiniz? Android studio'da bir türlü kütüphaneyi import edemiyorum. Doğrudan example açılıyor.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

LukeSkywalker

Alıntı yapılan: muhendisbey - 25 Temmuz 2015, 16:12:31
Merhaba, uygulamanız gayet güzel olmuş, diğer i/o, pwm uygulamalarınıza fayda sağlayacaktır, boşuna olmadığı kanısındayım.

OTG arayüzü ile benzer bir uygulama yapmak istiyorum. Neden bluetooth değil derseniz iletişim modülü kullanmak istemediğim doğrudan androidli telefonu kullanmak istediğim için.
https://github.com/mik3y/usb-serial-for-android
Bunu bir türlü entegre edemedim, yardımcı olabilir misiniz? Android studio'da bir türlü kütüphaneyi import edemiyorum. Doğrudan example açılıyor.

Hocam OTG konusu biraz karışık bir konu olmakla birlikte henüz herhangi bir uygulama yapma fırsatım olmadı.