EKİM AYI FUAR ve ETKİNLİKLERİ... dolu dolu bir ay...

Başlatan elekTRofizikci, 30 Eylül 2015, 12:13:13

elekTRofizikci

Merhaba. Yeni bir ay da beraberiz. Geçen ay işlerimin sıklığından dolayı biraz zayıf geçti. Gerek söküm videoları gerekse gezi videolarım sekteye uğradı. Ama kısmetse bu ay bunu telafi edeceğim. Gidebilirsem çok güzel fuarların görüntülerini sizlerle paylaşacağım, sökülmeyi ve yapılmayı bekleyen bir çok şey de sırada bekliyor...

Bu ayın en önemlileri yeni eğitim öğretim yılının ilk robot yarışı olacak olan İZTECH ile ZUCHEX-LED – ELECTRONİST-ELEX fuarları olsa gerek. Bakalım yeni ürünler var mı geçen yıla göre... Muğla ve Antalya'dan da iki fuarımız var... İZLEMEDE KALIN!
www.elektrofizikci.com

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

MC_Skywalker

Elektronist fuarıdayım LED aydınlatma fuarı demek yanlış olmaz

CoşkuN

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 02 Ekim 2015, 14:29:27
Elektronist fuarıdayım LED aydınlatma fuarı demek yanlış olmaz
Son yıllarda elektronik fuarları hep böyle oldu ya gidesim gelmiyor artık.

Bu arada 10-11 Ekim'de de Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsünde İstanbul Mini Maker Faire olacak

boreas

Ben bir hevesle Ankara'dan ilk fuarına gittim. Aynen böyleydi sözüm ona component fuarı tek component led sanki. Bir dahada gitmedim.

MrDarK

Boykot ediyoruz elektronist'i. Yazılım gömülü sistem falan demek ki hep hikaye. İyiki üyelerimizden dönütler oldu ki bende cumartesimi harcayacaktım. Neyse mutluyum cumartesi bana kalıyor :)
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

mcn

sakın gitmeyin, dün öyle bir gaflette bulundum.
LED ağırlıklı olan iki salonu gezdim. bir iki elektronikle alakalı stand vardı, robotistan, elektrovadi, özdisan çinli iki üç yer.
Dedim ne işi var bunların burda yer bulamadılar heralde falan.
Çıktım oradan danışmaya sordum dedim electronist hangi salonda?
LED le onu birleştirdiler gezdiğiniz iki salonda ikiside var deyince kahroldum.

Nalet olsun nalan dedim, hızla ordan uzaklaştım....
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

mistek

Bu yıl belki farklıdır diyerek gitmeyi düşünüyordum ancak görünen o ki hiç gerek yok.
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

elekTRofizikci

Linux'a ya da özgür yazılıma ilginiz varsa Ankara'da düzenlenecek olan Açık Kaynak Günleri

http://acikkaynakgunleri.org/

mesaj birleştirme:: 04 Ekim 2015, 01:52:47

Bugünde bende gideceğim bakalım. Görüntüleri paylaşırım kısmetse. LED yarışına bende katıldım bu yıl sallama bi projeyle ama ilk ona giremedim :) 46 proje arasında ilk 20 ye girdik ama devamı gelmedi... :) Neyse...
Çokda bir beklentim yok. 3 yıllık fuar deneyimim bana her yıl düzenlenene fuarların günden güne kötüye gittiğini zaten söylüyor. Fuarlar 2 yılda bir olmalı!!! Çok bir beklentim yok ama yinede gidip bakacağım... Teşekkürler yorumlar için... Yarın akşam görüşürüz :)
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

kayatech

Alıntı yapılan: mistek - 03 Ekim 2015, 15:36:47
Bu yıl belki farklıdır diyerek gitmeyi düşünüyordum ancak görünen o ki hiç gerek yok.

Aynı şekilde 3 kişi bugün için karar almıştık. Buradaki yazılanlardan sonra bizde vazgeçtik. Hatta bir arkadaşımız dedi ki " Seneye kendimiz gömülü sistemler yapalım biz katılalım show yapalım" :)