Logiech mouse ilginç durum.

Başlatan Mucit23, 12 Ocak 2016, 10:22:10

Mucit23

Logitech M185 kablosuz Fare kullanıyorum. Şöyle ilginç bir durum ile karşılaştım. Fareyi kullanmadığım zamanlar alttaki açma kapama anahtarından kapatıyorum. Tekrar kullanacaksam alttan anahtarı açıp kullanıyorum.
Bazen anahtarı açmayı unuttuğum oluyor. Ama fare nedense çalışmaya devam ediyor. Bi yarım saat felan fareyi anahtarı kapalı şekilde kullanıyorum. Sonra birden fare gidiyor. Ne oldu buna diye sağını solunu kurcalarken bakıyorumki anatarı kapalı konumda. 4-5 sefer başıma geldi bu durum. Anahtar fiziksel olarak farenin enerjisini kesmiyor herhalde.

Andromeda

Bendeki de aynı marka ..modelini bilmiyorum..reset tuşu dışında bir anahtar yok..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Salih

Bende aynı model  fare kullanıyorum. Hemen şu an denedim, anahtar off'da  iken kesin çalışmıyor.
Senin farenin anahtarında problem olabilir. En azından bir kontak sprey uygulayarak, şansını dene.

Tagli

Bende 2 adet M185 var ama böyle bir durumla karşılaşmadım hiç. Ancak bir tanesinin orta tıklaması bozuldu. Tıklamayı algılayabilmesi için epey zorlamak gerekiyor.
Gökçe Tağlıoğlu

Gökhan BEKEN

Alıntı yapılan: Tagli - 12 Ocak 2016, 14:14:09
Bende 2 adet M185 var ama böyle bir durumla karşılaşmadım hiç. Ancak bir tanesinin orta tıklaması bozuldu. Tıklamayı algılayabilmesi için epey zorlamak gerekiyor.
Geçen bende de aynısı oldu, bir gün sonra pil bitti. Yeni pil takınca orta tuş da dahil olmak üzere çalıştı. Yani demem o ki, pili değiştirip denemekte fayda var.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.