4 Kanal RF Uzaktan Kumanda Sökümü ve İncelemesi _Bugün Ne Sökelim? -77-

Başlatan elekTRofizikci, 10 Temmuz 2016, 21:33:47

elekTRofizikci

Merhaba arkadaşlar.
Youtube kanalımın 1,000,000 izlenmeye ulaştığı bu mutlu günümde sizinle 77. Söküm ve İnceleme videomu
paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. 192 videonun 77 si cihaz sökümü ve 63 ü teknik gezi, fuar videosu.  Abone olan, beğenen, paylaşan tüm herkese teşekkür ederim.

Bu bölümde otomatik bahçe kapılarını kontrol eden, anahtarlık şeklinde olan RF verici ve alıcı kitini inceliyoruz. Ayrıca sık kullanılan yerlerde pil sorununa karşı adaptörlüye çevirme çalışmasını icra ediyoruz. Sistemi adaptörle de çalıştırdık. Sistemi merak edenlere iyi seyirler.

Fotoğraflar Facebook sayfamda:
https://www.facebook.com/Elektrofizikci-291475934373995/photos/?tab=album&album_id=548324825355770
Video:
https://youtu.be/CMgAdfSk7Ew
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

yolcu27

güzel video olmuş :) geçen bende almıştım oğlum ile beraber söktük pt serisini şifreledik kapattık. 

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: yolcu27 - 11 Temmuz 2016, 00:53:56
güzel video olmuş :) geçen bende almıştım oğlum ile beraber söktük pt serisini şifreledik kapattık. 
Teşekkürler. Birde pt serisini şifreledik derken, yaptığınız çalışmayı biraz daha anlatabilirmisiniz.. Kolay gelsin...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

yolcu27

Alıntı yapılan: elektrofizikci - 11 Temmuz 2016, 21:23:06
Teşekkürler. Birde pt serisini şifreledik derken, yaptığınız çalışmayı biraz daha anlatabilirmisiniz.. Kolay gelsin...

şifreledik derken boş gelen bacaklarını pt2272 vept2262 nin aynı olacak şekilde lehimledik . 11011000 şeklinde mesela