Fotokopi Makinesi Toner Kutusu Sökümü _ Bugün Ne Sökelim? -78-

Başlatan elekTRofizikci, 21 Temmuz 2016, 16:56:42

elekTRofizikci

Fotokopi Makinesi Toner Kutusu Sökümü _ Bugün Ne Sökelim? -78-

100. söküm videosuna doğru hızla gidiyoruz bakalım.

UYARI: Toner kimyasal bir maddedir ve gerekli tedbirleri alarak söküm işlemini yapınız! 

Bu bölümde fotokopi makinesinin toner kutusunu sizlere faydalı olacağını düşündüğüm için söktüm.Bazı arkadaşların akvaryum otomatik yemleme sistemi tasarladığını gördüm. Yem taşıma için bu kutunun mekanik yapısı çok müsait. İçinde 1 tane sonsuz dişli ve çeşitli dişliler çıkmakta. İyi Seyirler.

Fotoğraflar, facebook sayfamda:
https://www.facebook.com/umityavuzarslan55/photos/?tab=album&album_id=552036541651265

Video:
https://youtu.be/eg6B4ADFH0M
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

vedo35

Keske maske kullansaydiniz. Bende birkackere toner tozunu evin holune dokmustum temizleyene kadar bir suru is cikardi. Elektrik supurgesi kullanmak sakat. O yuzden yas bezle temizledim. Statik tozun kaser yapma riski var. Birde temizlik yaparken kesinlikle soguk su kullanin sicak su kullanirsaniz elinize yapisir.
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

elekTRofizikci

Açıkcası dalgınlığıma geldi ve atık kutu olduğundan tamamen boş olduğunu sandım veya bu kadar toz çıkacağını bilemedim. Zaten açıklamalra da dikkatli olunması gerektiğini yazdım. Kesebilirdim o kısmı , düşündüm kalması mantıklı geldi. İnsanlar ne ile karşılacağını bilsin istedim. Teşekkürler.
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com